המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

המכללה לצילום קרית אונו

המכללה לצילום היא בין המוסדות הוותיקים ביותר להוראת הצילום בישראל. המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד כאשר זו הכשירה כבר אלפי בוגרים אשר עוסקים בצילום באופן חובבני או מקצועי. המכללה היא בין בתי הספר היחידים לצילום המעניקה לבוגריה תעודת הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית. המכללה מציעה מסלול הנדסאי מלא וכן קורסים ספציפיים בצילום.

המכללה לצילום מציעה מתקנים מקצועיים מגוונים ללומדים במסגרתה: מחשבים חזקים, תוכנות גרפיות מתקדמות, חללי תערוכות, מכונות הדפסה מקצועיות וגדולות, חדרי חושך ומעבדות, כיתות לימוד איכותיות ועוד. סטודנטים במסלול הנדסאי צילום צריכים לעמוד בתנאי הקבלה של המכללה הכוללים באופן כללי תעודת בגרות או עמידה בתנאי סף חלופיים לחסרי תעודת בגרות. תלמידים בקורסים הכלליים אינם צריכים לעמוד בתנאי קבלה מהותיים, למעט קורסים מתקדמים שמחייבים ידע קודם בצילום.

מסלול הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית

מסלול הליבה של עולם הצילום במכללה לצילום הוא מסלול תלת שנתי לתעודת הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית. מסלול זה נלמד על פי רוב במתכונת של יומיים בשבוע ויום לימודים בשישי בבוקר. המסלול כולל תכנים תיאורטיים רבים מעולם הצילום, כולל מונחים ופרטים טכניים, תולדות הצילום וגם לימודי צילום כמדיום אמנותי. התכנים המעשיים כוללים בין היתר: טכניקות צילום בכל הז'אנרים והתחומים, עבודה במעבדה, פיתוח והדפסת תמונות, עיבוד תמונה ממוחשב בעזרת תוכנות מחשב, צילום וידאו, עריכת וידאו ועוד. הסטודנטים מקבלים עם תום לימודיהם תעודה מקצועית. לאחר שעברו מבחני הסמכה ממשלתיים מטעם מה"ט, רבים מבוגרי המכללה לצילום עובדים באופן פעיל בגופי תקשורת שונים או בתור צלמים מקצועיים עצמאים.

קורס יסודות צילום דיגיטלי ועיבוד תמונה בפוטושופ

המכללה לצילום מציעה קורס בסיסי לצלמים מתחילים או לצלמים "אנלוגיים" המבקשים לעבור לצילום דיגיטלי. הקורס הוא בן 12 מפגשים שבועיים כאשר כל אחד מהם הוא בהיקף של 5 שעות. תכני הלימוד כוללים היכרות עם מצלמה דיגיטלית, טכנולוגיות צילום, טכניקות צילום בסיסיות, מונחי יסוד חשובים ועוד. הקורס כולל בנוסף לימוד בסיסי של תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת פוטושופ וכן סוגי הדפסות שונות.

קורס צילום שחור-לבן

קורס ייעודי לצילומי שחור-לבן המיועד למי שליבו נוטה לצד האמנותי של עולם הצילום. המכללה מציעה קורס זה במבנה של 10 מפגשים שבועיים בני 5 שעות כל אחד. קהל היעד לקורס שחור-לבן מבית המכללה לצילום הוא צלמים מתחילים או בעלי ניסיון המבקשים להתמקצע בתחום זהו. חלקו הראשון של הקורס כולל היכרות עם המצלמה ועם טכניקות צילום בסיסיות והמשכו נוגע לצילומי שחור-לבן, הדפסת תמונות שחור-לבן, תרגילי צילום מעשיים וביקורת עבודות.

קורס צילום מעשי מתקדם

קורס בן 10 מפגשים בני 5 שעות כל אחד המיועד לצלמים בעלי רקע קודם או בוגרים של קורס הבסיס המעוניינים להעמיק בעולם הצילום ולהתמקצע בטכניקות מעשיות במגוון תחומי צילום. הקורס כולל יציאה לסיורי צילום מעשיים רבים ולימוד בשטח בזמן אמת. בין נושאי הלימוד: צילום טבע, צילומי נוף עם וללא אנשים, צילומי אתרים בנויים והיסטוריים, צילום עירוני, צילום אנושי, גישות בצילום, עבודה במעבדה דיגיטלית והדפסת תמונות.

צילום ועריכת וידאו ביתי

המכללה לצילום מציעה פיתרון יעיל ומקצועי לצלמי וידאו חובבים המבקשים להפיק סרטונים ביתיים איכותיים. הקורס כולל 10 מפגשים בני 5 שעות המספקים כלים תיאורטיים בצילום וידאו וכן כלים מעשיים לשיפור מיומנות הצילום ויכולות העריכה בעזרת מחשב ביתי ותוכנות ייעודיות. תכני הלימוד כוללים נושאי תאורה, שימוש במצלמת וידאו ביתית, מונחי יסוד מקצועיים, עריכה ממוחשבת ועוד. מתכונת הלימודים היא עיונית ומעשית בצורה משולבת.

קורסים ספציפיים של המכללה לצילום

המכללה לצילום מציעה מספר קורסים ספציפיים לתחומים ממוקדים, קורסים המיועדים לציבור הסטודנטים במסלול ההנדסאים ובחלקם גם לציבור הצלמים הרחב.

  • קורס צילום מזון
  • קורס צילום ארכיטקטורה
  • קורס צילום תת ימי
  • קורס צילום פורטרטים
  • קורס צילומי לילה
  • צילום דוקומנטרי

מיקום המכללה לצילום ויצירת קשר

המכללה לצילום ממוקמת בקריית אונו, רחוב שלמה המלך 31. מספר הטלפון הראשי של המכללה לבירורים ופרטים: 03-534-1811, פקס: 03-535-5471.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר