המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

בית ספר לצילום רועי גליץ

בית הספר לצילום גליץ, בניהולו של הצלם רועי גליץ, הוא בית ספר פרטי לצילום הנחשב לאחד המובילים בישראל. גליץ מציע מגוון רחב של קורסים לצילום ומאגר מורים מקצועיים ומוכרים מעולם הצילום המקצועי. בית הספר של רועי גליץ נמצא במתחם הבורסה ברמת גן ומפעיל קורסים במקומות נוספים ברחבי הארץ.

הצלם מאחורי בית הספר

רועי גליץ הוא צלם רב פעלים – הוא צלם פעיל ומקצועי המתמחה בצילומי טבע ובצילומי "חיים" אחרים. רועי הוא המקים והמנהל של בית הספר לצילום גליץ וכמו כן פעיל במגוון היבטים נוספים בעולם הצילום הישראלי. רועי גליץ ייסד את מגזין קומפוזיציה, מגזין הצילום הישראלי ובנוסף הוא העורך הראשי והמו"ל של מגזין אינטרנטי לצלמים מובילים. רועי גליץ הוא המייסד והמנכ"ל של חברת פוטוטבע המתמחה בארגון והוצאת טיולי צילום חובקי עולם המיועדים לצלמים בעלי ידע בתחום.

קורס יסודות הצילום

קורס מקיף הכולל את כל הידע הבסיסי שעל צלמים מתחילים לדעת. הקורס מיועד לחסרי ניסיון, אנשים שרכשו מצלמת DSLR (רפלקס דיגיטלית) חדשה ועוד. קורס היסודות הוא בן 12 מפגשים, כאשר חלקם עיוני ונערך בכיתות לימוד מקצועיות וחלקם נערכים במסגרת סדנאות שטח. את הקורס מעביר רועי גליץ יחד עם מדריכים מקצועיים נוספים המשמשים בסדנאות גם בתור חונכים אישיים. קורס יסודות הצילום קיים במתכונת ערב או במתכונת בוקר בימי שישי. הקורס מתקיים בסניף הראשי ברמת גן, בשלוחה בירושלים ובחיפה וכן קיימות אפשרויות לימוד לבני נוער ולדוברי אנגלית. בין הנושאים המרכזיים שנלמדים בקורס: מושגי יסוד בצילום, הבנת טכניקות בסיס בצילום, מבנה המצלמה, עדשות, דרכי עבודה, צילום דיגיטלי, קומפוזיציה, פילטרים, צילומי שטח במגוון אתרים וסגנונות, עבודה על פוטושופ ועריכת תמונות, פורטרטים, צילום בעלי חיים, צילומי מאקרו בסיסיים.

קורס צילום מתקדם

בית הספר רועי גליץ מציע קורס מתקדם המיועד לצלמים בעלי ניסיון בצילום. הקורס בן 17 מפגשים וכולל לימוד תיאורטי והתנסות מעשית מקיפה במגוון תנאי שטח ועבודה בסביבות מבוקרות. הקורס המתקדם מלמד את הצלמים טכניקות צילום, חוקים ותיאוריות מורכבות בצילום, העמקה בתחומים וסגנונות צילום שונים, עבודה מקצועית יותר עם פוטושופ וטכניקות עריכה דיגיטליות. נושאי הקורס: פיתוח יצירתיות בצילום, ראייה של צלם – בתיאוריה ובפרקטיקה, צילום רחוב, צילום נוף, פוטושופ, ניתוח וביקורת מקצועית של תמונות, תאורה, צילום מאקרו, צילום גיאוגרפי, פורטרטים ועירום.

צילום מתקדם ב'

קורס מתקדם אף יותר מקודמו הכולל העמקה מקצועית במיוחד בעולם הצילום. הקורס מיועד לבוגרי הקורס המתקדם הראשון או לצלמים חובבים בעלי ידע עיוני ומעשי בתחום. הקורס כולל 14 מפגשים, חציים תיאורטיים וחציים מעשיים בשטח. הקורס כולל מדריכים מקצועיים ומובילים, נגיעה בנושאי אמנות הצילום, טכניקות צילום מתקדמות, ציוד מקצועי, שפת הצילום, מסרים בצילום, צילום קונספט ודוגמנים מקצועיים, צילום עיתונאי, צילום אמנותי, נופים ושקיעות, צילום רחוב אנושי מורכב (דתות בירושלים למשל), צילום ספורט וטכניקות פוטושופ מקצועיות.

קורס פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת העריכה הדיגיטלית המובילה בעולם. בית הספר רועי גליץ מציע קורס פוטושופ לצלמים וקורס מתקדם יותר. 9 מפגשים על מחשבים עם התוכנה הגרפית החזקה. הקורס כולל היכרות בסיסית עם התוכנה, מונחים, שיפור יכולות ועוד. כן נלמדות טכניקות רבות ומקצועיות לעיבוד, עריכה, שיפור ושינוי תמונות. בנוסף, ישנו מפגש בונוס הכולל תכנים נוספים מעמיקים.

המסלול השנתי – קורס הצילום המקיף ביותר

בית הספר לצילום רועי גליץ מציע מסלול שנתי שכולל למעשה שילוב של 5 קורסים שונים. זהו המסלול המקיף והמקצועי ביותר ובסופו, הבוגרים יכולים בפועל לעבוד בתור צלמים מקצועיים או חובבים עם בסיס ידע נרחב מאוד. הקורס מיועד לצלמים המבקשים להתמקצע בצורה מעמיקה בתחום ולאלו שרוצים לעבוד בצילום באופן מקצועי. בנוסף, קיימת אפשרות למסלול חצי שנתי ומעמיק פחות הכולל בתוכו 3 קורסים. המסלול השנתי כולל את הקורסים הבאים:

 • יסודות הצילום
 • קורס מתקדם א'
 • קורס מתקדם ב'
 • קורס פוטושופ בסיסי לצלמים
 • קורס פוטושופ מתקדם
 • קורסי צילום ספציפיים

בית הספר של רועי גליץ מציע קורסים ספציפיים המתמקדים בתחום מסוים מעולם הצילום. אלו קורסים ממוקדים וקצרים יותר אשר מיועדים לצלמים בעלי ידע קודם ובסיסי לפחות. בין הקורסים האפשריים ללמידה:

 • קורס צילום טבע
 • צילום רחוב
 • צילום דוקומנטרי
 • צילום וידאו
 • צילום אופנה
 • צילום אמנותי – צילום בזווית אחרת
 • קורס תאורה מעשית
 • קורס צילום תת ימי
 • קורס צילום ספורט
 • צילום אירועים

מבצעים

כל בוגרי הקורסים של רועי גליץ זכאים להנחה של 10% על הקורסים הנלמדים בבית הספר. בנוסף, בית הספר מציע אחריות מורחבת לכל החיים לכל בוגרי הקורסים וכן אפשרות להשלמת שיעורים שהוחסרו ללא תשלום נוסף.

שירות לקוחות ויצירת קשר

יצירת קשר בדוא"ל: info@galitz.co.il

טלפון לבירורים, שאלות והרשמה: 077-4090280 או 077-4090282. כתובת בית הספר: היצירה 26, רמת גן.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר