המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

צילום

בפורטל הצילום של "לימודי" תמצאו אינספור מדריכים שונים ומגוונים שידריכו אתכם לעבוד עם מצלמה בצורה הטובה ביותר: לבנות פרספקטיבה וקומפוזיציה, לבחור עדשות, לצלם נוף דומם ועוד.

האם אמרת פעם על לימודי צילום את המשפט: "מה יש ללמוד? בסך הכל מחזיקים מצלמה ולוחצים קליק…" ועדיין, כשפותחים מגזין נשיונל גאוגרפיק נדהמים כל פעם מחדש כיצד הצלם מצליח לתפוס פיסה של טבע בצורה כל כך מעניינת ומרגשת.

אז איך מצלמים מדהים?

האימרה הנדושה שכל אחד יכול לצלם היא נכונה, וכדי לעשות זה צריך להשקיע הרבה זמן בללמוד את כל הטכניקות והטריקים שהופכים תמונה פשוטה לתמונה מאלפת ועוצרת נשימה. אנחנו אספנו עבורכם את כל השיעורים הללו, כדי לספק עבורכם מדריך בחינם שיהפוך אתכם לצלמים טובים יותר אונליין.

שלבי הלימוד

כדי להקל עליכם ללמוד צילום בצורה מהירה חילקנו את השיעורים השונים לפי נושאים:

  • המצלמה הדיגיטלית
  • טכניקות צילום
  • סוגי צילום
  • עדשות צילום
  • ציוד צילום
  • קורס צילום ופוטושופ
  • קורסי צילום
  • תאורה לצילום

האם ללמוד צילום אונליין או בקורס?

כדי להפוך להיות צלם מקצועי, שיודע לעבוד בסטודיו ולפתח את הקריירה שלו בצורה מקצועית, מובן שיש לעבור קורס הסמכה מלא בן כמה חודשים, בו תלמדו מצלם עם נסיון של שנים שיוכל להסביר לכם ולתקן אתכם באופן מעשי. השיעורים השונים שתמצאו כאן יוכלו להעלות את רמת הצילום שלכם כבר מהיום הראשון.

איך כדאי להתקדם בשיעורים?

מכיוון שהשיעורים נוגעים לנושאים מגוונים בעולם הצילום, החל מצילום טבע ועד בחירת עדשות, חשוב לקרוא תחילה את המאמרים הבסיסיים שיסבירו לכם על פעולת המצלמה הדיגיטלית, ולאחר מכן להתעמק בנושאים הספציפיים יותר. אם יש לכם נושא שהייתם רוצים עליו הרחבה, אנא פנו אלינו וננסה לבנות זאת בעתיד.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על צילום

קורס צילום ופוטושופ
צילום: nayukim
הפוטושופ בעולם הדיגיטלי בעידן הצילום הדיגיטלי, ידע בסיסי או לבטח מתקדם בתוכנת הפוטושופ מהווה נדבך חשוב ומשמעותי. צלמים חובבים ומקצועיים כאחד, עושים שימוש תדיר בפוטושופ ועל ידי כך להמשך קריאה »
טכניקות צילום
צילום: Shermeee
טכניקות צילום בסיסיות כאמור, תחום הצילום כולל מספר טכניקות. הנה העיקריות שבהן: אחיזת המצלמה – לדרך בה תחזיקו את המצלמה בשעת הצילום יש חשיבות רבה לאיכות התמונה. הקפידו לנסות להמשך קריאה »
עדשות צילום מהו תפקידה של העדשה? תפקידה העיקרי של העדשה הוא לאסוף את קרני האור מהאובייקט המצולם ולמקד אותן על גבי חיישן המצלמה. זאת כדי לקבל תמונה חדה וברורה, אותה בסיום ההליך רושמת המצלמה הדיגיטלית כקובץ. אפשר להמשך קריאה »
המצלמה הדיגיטלית מהפכה בעולם הצילום המצלמה הדיגיטלית גרמה בהחלט למהפכה בעולם הצילום. בעידן מצלמות הפילם למשל, היינו צריכים להשקיע גם בעלויות הפילם, גם בעלויות פיתוח התמונות וגם לא לדעת בוודאות אם התמונות שצילמנו על אותו הפילם יצאו להמשך קריאה »
ציוד צילום
צילום: Drab Makyo
ציוד צילום – מה זה כולל? ציוד צילום הוא מושג רחב בו ניתן לכלול את כל האביזרים הרלוונטיים לצורך הצילום מעבר למצלמה עצמה. בין פריטי הציוד הנפוצים: חצובה להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר