יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

קורס אינדיזיין

תוכנת "אינדיזיין" של חברת אדובי, היא תוכנת עימוד חדשנית המשמשת מעצבים גרפיים לצורכי תכנון ועיצוב מוצרים שונים המשלבים איורים, מלל, צורות ותמונות. התוכנה נחשבת למתקדמת, מלאת אפשרויות ומתאימה ליישומים רבים. בין היתר, משמשת תוכנת אינדיזיין לעיצוב מודעות, קטלוגים, מפרטים טכניים, מגזינים מקוונים ומודפסים, חוברות, פרסומות וספרים.

התוכנה הינה חלק מחבילת Adobe creative suite CS, אשר כוללת גם את התוכנות "אילוסטרייטור" ו"פוטושופ", שיחד מהוות את החבילה האולטימטיבית למעצב הגרפי המקצועי. התוכנות השונות משלימות אחת את השנייה ומאפשרות ייצוא וייבוא של קבצים ביניהן, זאת על מנת להעניק מקסימום אפשרויות ונוחות למשתמשים.

למה קורס אינדיזיין?

אנחנו חיים בעידן טכנולוגי, בו כל אחד יודע להשתמש במחשב וללמוד תוכנות באופן עצמאי. אולם, תוכנת אינדיזיין היא תוכנה מקצועית המיועדת למעצבים גרפיים מנוסים, בעוד מבחר הפונקציות והפעולות אשר ניתן לבצע בה הוא עצום. לימוד התוכנה באופן עצמאי הוא כמובן אפשרי, אבל עלול לקחת זמן רב, להעלות שאלות רבות וכן לגרום לחיפושים בפורומים ובמדריכים מקוונים על מנת להגיע לתשובות. למעצבים גרפיים מקצועיים, אשר התוכנה עבורם היא כלי עבודה יומיומי, אין את הזמן לבזבז על בעיות טכניות ועל שיטוט באינטרנט ללימוד עצמי. עבורם, קורס אינדיזיין מקצועי מהווה פיתרון יעיל ואיכותי – הקורס המובנה כולל תרגולים ויישומים אשר יכשירו אותם במהירות ובמיומנות לעבודה עם התוכנה על שלל הפונקציות שלה. בנוסף, הקורס בנוי באופן ייעודי למעצבים מנוסים, תוך התאמת תכני הקורס לצורכיהם מתוך הבנת אופי עבודתם.

מה כולל קורס אינדיזיין?

קורס אינדיזיין כולל היכרות עם התוכנה, ממשקיה והפונקציות השונות בה: כלי הבחירה, כלי העריכה השונים, כלי הציור, העיוות, המספריים והטפטפת, יצירת מסמכים מרובי עמודים ותבניות, טבלאות, שיטות צבע שונות והתאמת השיטה לסוג הדפוס, הכנה לדפוס, התממשקות עם תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ ועוד. הקורס מועבר במגוון מכללות לעיצוב ברחבי הארץ והיקפו משתנה בין מכללה למכללה, אך לרוב כולל בין 15-30 שעות אקדמאיות. הקורס הינו קורס ממוקד הכולל תרגול ויישום של החומר הנלמד תוך שימוש מעשי ותרגול רב בעבודה עם התוכנה עצמה.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר