יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

קורס אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנת מחשב מתקדמת מבית היוצר של אדובי (המייצרת גם את תוכנת פוטושופ הפופולארית), המשמשת לעיצוב ואיור גרפי. תוכנת אילוסטרייטור המחליפה את תוכנת פריהנד שקדמה לה, מיועדת לגרפיקאים מקצועיים וכוללת את כל הכלים הדרושים לעיצוב גרפי של כרזות, פרסומות, הזמנות ואף מודלים תלת מימדיים. התוכנה אחראית על מגוון תהליכים - החל מתהליך התכנון, ההכנה להדפסה ועד להתאמה לסוגי הדפסות, גדלים וחומרים שונים. קורס אילוסטרייטור מיועד למעצבים גרפיים המעוניינים לקבל כלים חדשים לעבודה, לשפר את איכות עבודתם, ללמוד פעולות נוספות ולהרחיב את תחום התמקצעותם.

שימושים בתוכנת אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור משמשת מעצבים גרפיים מקצועיים בכל העולם לעיצוב לוגואים, עיצוב תדמית, איור ספרים ועיתונים, בניית טקסטורות, עיצוב הדפסות טקסטיל, עיצוב ממשקי משתמש וגרפיקה לתוכנות מחשב, פרסומות, כרזות, עטיפות לדיסקים וספרים ועוד. לתוכנה ממשק נוח בעל אפשרויות מגוונות המיועד לספק מקסימום נוחות וחופש אומנותי למשתמשים. בשל היצע הפונקציות הרחב ומגוון השימושים והאפשרויות, יש צורך בלימוד מסודר ויעיל של התוכנה. עבור צורך זה, מכללות רבות מציעות קורס אילוסטרייטור מובנה הנועד ללמד את התוכנה לעומקה בצורה אפקטיבית, מקצועית ואיכותית.

מה כולל קורס אילוסטרייטור?

קורס אילוסטרייטור כולל היכרות עם התוכנה והממשק שלה, פקודות בסיסיות, יצירת טקסטורות גרפיות ואלמנטים, שימוש באובייקטים ועריכתם, שמירה על פרופורציות נכונות בין השכבות והאובייקטים השונים, וקטורים, עיצוב לוגואים באמצעות התוכנה והכנה של התוצר הסופי להדפסה או לשימוש מקוון. תכני הקורס שונים מעט בין מוסדות הלימוד – חלקם מפורטים ומעמיקים יותר וחלקם כלליים ומיועדים להיכרות ראשונית בלבד. כדי להעביר את תכני הקורס בצורה ישימה, הקורס כולל לרוב התנסות מעשית רבה וכן עבודת גמר בסיומו.

היכן ללמוד קורס אילוסטרייטור?

מכללות רבות ברחבי הארץ מציעות קורסי אילוסטרייטור במגוון פורמטים. ההחלטה אודות מוסד הלימוד מורכבת משיקולים רבים כמו מיקום מוסד הלימוד, עלויות הלימודים, תכני הקורס, תנאי הקבלה ועוד. לכן, כדאי לכל מתעניין לערוך השוואה בין תכני הקורסים ובין מוסדות הלימוד כדי למצוא את הקורס המתאים ביותר – כאמור, ישנם קורסים המיועדים למתחילים חסרי רקע מקצועי וישנם קורסים מעמיקים המיועדים למעצבים מקצועיים הרוצים להתעמק בהיכרותם עם התוכנה וללמוד אותה באופן שיטתי ומקיף.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר