יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

עיצוב לדפוס

עיצוב לדפוס הוא תחום עיצוב השייך לעולם הפרסום והשיווק. התחום כולל הכנה לדפוס של כרזות, פרסומות, הזמנות, קטלוגים ועוד. אמנם תחום השיווק והפרסום המקוון צמח בקצב מטאורי בשנים האחרונות, אך עדיין אין תחליף למוצרים פיזיים - לקטלוגים שניתן להרגיש ולדפדף, למגנטים שניתן לתלות על המקרר, לעלונים ולדפי פרסום.

תחום העיצוב לדפוס שונה באופן מהותי מעיצוב אתרי אינטרנט או מעיצוב תוכנות מחשב. זאת היות ובניגוד אליהם, על המעצב לקחת בחשבון משתנים רבים כמו החומר השמיש להדפסה, גודל ההדפסה, עובי הדפים ועוד. כיום, ישנן תוכנות רבות אשר מסייעות למעצב לדמות את התוצאה האמיתית. תוכנות אלו מאפשרות שימוש ברזולוציות גבוהות במיוחד כדי להימנע ממריחת פיקסלים בהדפסות גדולות וכן הן מביאות בחשבון גורמים נוספים העלולים להשפיע על התוצר הסופי.

עיצוב קטלוגים וחומרים פרסומיים לדפוס

לבעלי עסקים ומשווקים המציעים מוצרים ושירותים אשר רוצים להגיע ללקוחות ולהשאיר רושם חיובי, יש צורך בקטלוגים, מפרטים ועלוני מידע שונים המהווים את כרטיס הביקור של החברה ומוצריה. עלוני מידע וקטלוגים של מוצרים חייבים להיות מעוצבים בצורה אסטתית ונעימה למראה ולשדר משהו ממהות המוצר והחברה – לדוגמה, קטלוג בגדים יעוצב בצורה אופנתית וצעירה על מנת לשדר את האופי של מוצרי החברה, קטלוג רכבי יוקרה יאופיין בדפים עבים ואיכותיים, בצבעים יוקרתיים ובתמונות מרשימות המדגישות את האופי היוקרתי של כלי הרכב ועוד.

עיצוב כרטיסי ביקור לדפוס

עיצוב כרטיסי ביקור נחשב לשירות מבוקש ביותר המבוצע על ידי מעצבים גרפיים רבים. אנשי עסקים, עצמאיים ומנהלים בכירים בחברות אשר מקיימים אינטראקציה עם לקוחות וגורמים חיצוניים אחרים, נזקקים לכרטיסי ביקור כדי להישאר בתודעת הלקוחות ולהיות זמינים לכל התקשרות. בנוסף לצורך הפרקטי, כרטיס הביקור מהווה כלי שיווקי רב עוצמה המיועד להשארת רושם על הלקוח ולייצוג בעל הכרטיס. כרטיסי ביקור רבים כוללים מעבר למספר הטלפון והפרטים של בעל הכרטיס, גם סלוגן, תמונת רקע, ולעיתים גם פונטים ייחודיים אשר נועדו לבלוט ולהיטמע בתודעת הלקוחות. עיצוב גרפי של כרטיסי ביקור מצריך מיומנות הדורשת התאמה אישית לכל לקוח ולקוח, הבנה של צרכיו ושל המסרים אותם הוא מעוניין להעביר וכמובן, חוש יצירתי וידע טכני מתאים.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר