יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

מכללת תילתן

ייחודה של המכללה ניכר בכך שכל הסטודנטים בה לומדים יחד את יסודות העיצוב, זאת על מנת להביאם לרמת ידע ראשונית אחידה בעיצוב ולשליטה בתוכנות העיצוב הרלוונטיות.

כללי

מכללת תילתן – המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית – נוסדה בשנת 1994. מכללה ותיקה זו נותנת מענה לדרישות השוק באמצעות קשת רחבה של מקצועות העיצוב ובכללם עיצוב גרפי.

ייחודה של המכללה ניכר בכך שכל הסטודנטים בה לומדים יחד את יסודות העיצוב, זאת על מנת להביאם לרמת ידע ראשונית אחידה בעיצוב ולשליטה בתוכנות העיצוב הרלוונטיות.

רק לאחר סיום לימודי הבסיס, צוות ההוראה של המכללה מסייע לסטודנט בבחירת המסלול המתאים לו ביותר להמשך הלימודים. במכללת תילתן קיימים מספר מסלולים להשלמת תואר אקדמי מוכר בעיצוב גרפי.

גרפיקה בתילתן

לימודי העיצוב בתילתן הם רב שנתיים והם מתחילים במכינה לעיצוב המכשירה את בוגריה להיות ביצועיסטים גרפיים לענפי העיצוב, הדפוס והפרסום. מכינה זו כאמור היא בגדר חובה על מנת להביא את כל הסטודנטים לשליטה מלאה בתוכנות העיצוב: אילוסטרייטור, אין-דיזיין ופוטושופ.

כאשר כול הסטודנטים שולטים בתוכנות, הם מתחילים ללמוד את הקורסים השייכים ליסודות העיצוב ובכללם: תולדות האומנות, תולדות העיצוב, רישום וציור, יסודות הטיפוגרפיה, חשיבה גרפית ומבוא לצילום.

בשנה השנייה ללימודים העניינים מתחילים להתחמם והסטודנטים לומדים גם על זהות מותגית, קמפיין פרסומי, ארט דיירקשן, דפוס והבאה לדפוס, פרסום וניהול השיווק. בשלב זה, הסטודנטים הפונים למסלול לימודי עיצוב גרפי, ייפרדו מחבריהם וירכשו את המיומנויות הנדרשות ממעצב גרפי מהשורה הראשונה באחד מן התחומים הבאים: עיצוב אריזה, עיצוב חלל מסחרי ואיור.

מי מלמד בתילתן?

צוות המרצים ובוני תוכניות הלימוד במסלולים השונים מורכב מאנשי מקצוע מנוסים מאד, הבאים מענפי הפרסום, העיצוב, האינטראקטיב והתקשורת.

מרצים מאוניברסיטאות וממכללות לעיצוב, הנותנים הרצאות אורח במכללת תילתן, מעידים כי המשפט "נאה דורש נאה מקיים" תואם את המתרחש בקמפוס תילתן, בכל הקשור לעיצובו ולאווירה השוררת בו.

להלן עדות של אחת המרצות האורחות הגב' ליאת אבדי מסטודיו abadiguard: "דווקא בית הספר הקטן והלא יומרני, הבהיר לי חד משמעית שאת הדברים ניתן לעשות אחרת. את חלל בית הספר, התברר לי, עיצב צ'רלי קינן, בעברו הרחוק בוגר של HIT בעיצוב פנים, כיום ראש המסלול לעיצוב חלל מסחרי בתילתן. יופי של עבודה הוא עשה. הקפיטריה הקטנה ממוקמת בתוך החלל המרכזי ודואגת גם למוסיקה. פופים, ספות, המון המון עבודות תלויות בגאווה על הקירות. לא ברישול, לא כי צריך. הן חלק בלתי נפרד מיצירת האווירה הכללית. הסטודנטים הם בית הספר. הקיטים של בוגרי בית הספר מונחים על שולחן של כבוד. כל אחד יכול לקחת. החלל בו עובדים אנשי המנהלה והכספים פתוח לכל, מתערבב בחלל בית הספר. הכל פתוח לכולם. גם חדריהם של המרצים ומנכ"ל בית הספר. כולם ספוגים באותה אוירה. יש מפלסים ויש דק למעלה ממנו נשקף נוף מרהיב של 360 מעלות. מה אין בו. אורבאניות וים והר. וואו!".

היכן מתקיימים הלימודים?

לימודי הגרפיקה מתקיימים בחיפה, ברחוב העצמאות 65, קמפוס נמל חיפה.
המכללה צמודה לתחנת הרכבת "חיפה מרכז – השמונה".

איך מתקבלים?

כדי להתחיל ללמוד עיצוב במכללת תילתן, נדרש מהתלמיד, כאמור לעיל, ידע מוקדם בתוכנות העיצוב הגרפיות שפורטו לעיל. אבל אל דאגה! מכללת תילתן לא תנטוש אתכם, גם אם אין לכם ידע בכך, מכללת תילתן תכשיר אתכם להיות ביצועיסטים השולטים ללא עוררין בתוכנות שציינו.

אתר האינטרנט של תילתן

באתר האינטרנט של תילתן תוכלו לצפות במגוון תיקי עבודות של בוגרי המכללה וכן ברשימה של המרצים בה. כמו כן, האתר מספק, בפירוט רב, מידע על מסלולי הלימוד הנלמדים ועל החדשות האחרונות במכללה! היכנסו לאתר של מכללת תילתן ותיהנו.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר