יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

מכללת סלע

המכללה מציעה מגוון הכשרות מקצועיות לכל אדם באשר הוא, בין אם הוא חייל משוחרר אשר זה עתה פשט את מדיו ובין אם הוא אקדמאי שכבר שבע מעבודתו ומבקש לעבור הסבה מקצועית.

אודות המכללה

מכללת סלע היא המכללה הותיקה ביותר בארץ למקצועות המחשב הפועלת כבר יותר מ-21 שנים. המכללה מציעה מגוון הכשרות מקצועיות לכל אדם באשר הוא, בין אם הוא חייל משוחרר אשר זה עתה פשט את מדיו ובין אם הוא אקדמאי שכבר שבע מעבודתו ומבקש לעבור הסבה מקצועית.

בוגרי המכללה משתלבים במשרות עיצוב בתעשיית ההיי-טק, בתעשיית הפרסום והגרפיקה, האנימציה והמולטימדיה.

מכללת סלע מלווה את התלמיד, החל משלב הייעוץ לבחירת מסלול הלימודים המתאים לו, דרך לימודיו במכללה ודאגה לכל צרכיו וכלה בסיוע במציאת עבודה. המכללה שמה דגש על מציאת עבודה לבוגריה ועל כן היא מסייעת לתלמיד, בין היתר, בכתיבת קורות חיים, בהכנה לראיון עבודה, עד קליטתו במשרה המבוקשת.

בית הספר לגרפיקה של מכללת סלע

תוכנית לימודי הגרפיקה במכללת סלע הינה תוכנית בינלאומית העונה על דרישות התעשייה. מדובר בתוכנית ייחודית ומקיפה, אשר משלבת לימודים תיאורטיים לצד לימודים מעשיים. תכני הלימוד מתעדכנים באופן שוטף על פי צרכי השוק, על מנת להקנות לבוגרים של סלע את היכולת להתמודד עם הטכנולוגיות הנדרשות ביותר בשוק ועם המגמות המשתנות בתחום העיצוב והפרסום.

קיימים שני מסלולי לימוד בתחום הגרפיקה, כאשר מסלול אחד שם דגש על הכשרה של המעצב הגרפי לעבודה במדיה הפרסומית והמסלול השני שם דגש על הכשרת הסטודנט להיות ביצועיסט בגרפיקה ממוחשבת.

הכשרתו של המעצב נמשכת כשנה ואילו הכשרתו של הביצועיסט נמשכת כחצי שנה. בשני המסלולים הבוגרים זכאים לקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מכללת סלע ושל חברת Adobe, יצרנית התוכנות הגרפיות.

הבוגרים המוסמכים משתלבים בעבודה במשרדי פרסום, בסטודיו לגרפיקה, בהוצאות לאור, בחברות הפקה ובתחום של עיצוב אתרים.
תכני הלימוד כוללים בין היתר, לימוד ושימוש בתוכנות הרלוונטיות למסלול (פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ובמסלול המעצב גם תוכנת "דרים-ווייבר" ותוכנת פלאש). כמו כן הסטודנטים לומדים את העקרונות בעיצוב הגרפי והבאה לדפוס.

בשני המסלולים קיימת אפשרות ללימודי המשך בתחומי האנימציה והמולטימדיה.

מי מלמד במכללת סלע?

כאמור, תוכנית לימודי הגרפיקה עונה על דרישות אנשי המקצוע בתעשייה. כיצד המכללה עושה את זה? פשוט מאד! מכללת סלע מחוברת לתעשיות ההייטק והגרפיקה והתעשיות הללו מחוברות אליה. הווה אומר, סגל המרצים במכללה, מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתעשייה זו, בעלי ניסיון מעשי עשיר, והם יודעים כיצד להכשיר את תלמידיהם להיות אנשי מקצוע מעולים.

היכן מתקיימים הלימודים?

לימודי הגרפיקה מתקיימים בבית סלע, מול קניון איילון בעיר רמת-גן – מקום נגיש לכל.
כיתות הלימוד מאובזרות במיטב הציוד המודרני וכל סטודנט יכול להשתמש במהלך השבוע בציוד ובתוכנות לצורך תרגול והתמקצעות.

אתר האינטרנט של מכללת סלע

קשה שלא להתרשם מאתר האינטרנט של מכללת סלע ומשפע מסלולי הלימוד אשר הוא מציע.יש לשים לב לימים הפתוחים בהם המכללה פותחת את שעריה לקהל המתעניינים ולמבדקי ההתאמה המוצעים בחינם. בהצלחה!

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר