יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

קווים – בית הספר למקצועות העיצוב

מכון קווים משלב בין לימודים ברמה הגבוהה ביותר לבין פרקטיקה מקצועית מעודכנת, כאשר שיטות הלימוד במכון הן שיטות ייחודיות המחולקות לשלוש מתודות: התנסות מעשית, כיתת אומן וחניכה.

קווים לדמותו של קווים – בית הספר למקצועות העיצוב

קווים – בית הספר למקצועות העיצוב הוקם בשנת 2003 על ידי האדריכל סער גולן, בעל תואר שני באדריכלות ואומנות ובוגר אוניברסיטת UNL בלונדון. המכון משלב בין לימודים ברמה הגבוהה ביותר לבין פרקטיקה מקצועית מעודכנת, כאשר שיטות הלימוד במכון הן שיטות ייחודיות המחולקות לשלוש מתודות: התנסות מעשית, כיתת אומן וחניכה. כך למעשה מקבל התלמיד חוויית לימוד אישית וגם שורה של כלים אפקטיביים שיעזרו לו להשתלב בתחומי העיצוב השונים הקיימים בעולם הפרסום והשיווק.
קווים – בית הספר למקצועות העיצוב חרט על דגלו את השאיפה להשפיע על הסביבה בה אנו חיים, ליצור דיאלוג בין אנשים, תרבות וסביבה והוא מקפיד להעביר שאיפה זו לתלמידיו – הדור הבא של העיצוב.

גרפיקה בקווים

לימודי העיצוב הגרפי בקווים נמשכים 16 חודשים אינטנסיביים ובמהלכם מוענקים לתלמיד, בין היתר, גם כלים להתמודדות עם האתגרים המקצועיים במקצוע המשנה את פניו כמעט מדי יום. כבר בשלבים הראשונים של הלימודים נפגשים התלמידים עם פרויקטים, לקוחות ואתגרים אמיתיים. האינטנסיביות של הלימודים מעניקה לסטודנטים כלים חדשים ומיומנויות רבות. בוגרי המסלול ימצאו עצמם במהרה עובדים בתחום כעצמאיים בעלי סטודיו, או כשכירים במשרדי פרסום, חברות עיצוב, חברות למולטימדיה ובעולם העיתונות. ראוי לציין שבוגרי המסלול יכולים לקבל הנחייה אישית, לא מוגבלת, בפרויקטים הראשונים שלהם בשוק העבודה, גם לאחר סיום לימודיהם.

מה לומדים בקווים?

בלימודי העיצוב הגרפי קיימים שלושה נדבכים: יסודות העיצוב הגרפי והתוכנות המקצועיות ("פוטושופ", "אילוסטרייטור", "אין-דיזיין", "פלאש" ו"דרימוויבר"), תקשורת שיווקית והתנסות בכל אמצעי התקשורת (אינטרנט, סלולר, מולטימדיה וכד') בדגש על "ניו מדיה".
בין יתר הנושאים שיילמדו בקורס ייכללו גם נושאים כגון: תולדות העיצוב, עיצוב בסיסי, קומפוזיציה, רישום, חשיבה יצירתית, טיפוגרפיה וכן לימוד השימוש בתוכנות המחשב המקצועיות. כמו כן, ילמד הסטודנט: תהליכים בעיצוב, עיצוב חווייתי, תהליכי חשיבה, העברת מסר, בניית אתר, שיווק תוכן, הפקות דפוס ו"ארט דיירקשן".
במהלך הלימודים יהיו גם הרצאות אורח של אנשי מקצוע מובילים וכן סיורי שטח, זאת כדי להעשיר את הרעיונאות ולפתח חשיבה היצירתית.

מי מלמד בקווים – בית הספר למקצועות העיצוב?

קווים – בית הספר למקצועות העיצוב דוגל באמרה "מי שלא עושה לא מלמד" ועל כן, המרצים והמנחים במסלול לימודי העיצוב הגרפי באים מהשטח וכוללים אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבים גרפיים, מעצבים תעשייתיים ואומנים.

היכן מתקיימים הלימודים?

לימודי העיצוב הגרפי מתקיימים בשלוש שלוחות של המכון: תל אביב – נמל תל אביב, חיפה – יוחנן הסנדלר 8 (סמוך לתחנת הרכבת "לב המפרץ"), ראשון לציון – סחרוב 5 (בסמוך לקניון הזהב). ישנם סניפים גם בכפר סבא, ירושלים, באר שבע ובני ברק. אווירת הלימודים של המכון היא אווירה אינטימית, הלימודים נעשים בקבוצות קטנות, המבטיחות ליווי צמוד ואישי לכל תלמיד.

איך מתקבלים?

המכון שואף לקבל אליו תלמידים עם אוריינטציה לתחום הלימודים בו בחרו, ועל כן לקבלה למסלול לימודי עיצוב גרפי ייערך מבחן כניסה וראיון אישי.

אתר האינטרנט של קווים

באתר האינטרנט של קווים תוכלו לצפות בתמונות המרצים ובשמותיהם, כאשר מעליהם מתנוסס משפט יפה "מנחה בינוני אומר…מנחה טוב מסביר…מנחה מצוין מדגים…ומנחה מושלם מעורר השראה".
כמו כן, ניתן לצפות באתר בעבודות סטודנטים מרשימות וכמובן בפירוט מסלולי הלימוד השונים. היכנסו עכשיו לאתר של קווים – בית הספר למקצועות העיצוב והתרשמו.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר