יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

הבצפר

במהלך שנות קיומו, הפך הבצפר למקור של סמכות ומקצועיות בהכשרה ובהשבחה של אנשי מפתח בענף זה. במוסד הלימודים מושם דגש על פרקטיקה ועל לימודים יישומיים - בבצפר מכשירים אנשי מעשה לכל דבר ועניין (ביצועיסטים אם תרצו), כאשר המטרה היא עבודה ועוד עבודה.

קצת על הבצפר

הבצפר מגדיר עצמו כבית הספר הרב תחומי היחיד בארץ למקצועות הפרסום. הבצפר הוקם על ידי איגוד חברות הפרסום של ישראל, והוא עומד בדרישות המחמירות ביותר של תעשיית הפרסום, דבר המבטיח סיכויים טובים יותר להשתלבות הבוגרים בענף הפרסום.

במהלך שנות קיומו, הפך הבצפר למקור של סמכות ומקצועיות בהכשרה ובהשבחה של אנשי מפתח בענף זה. במוסד הלימודים מושם דגש על פרקטיקה ועל לימודים יישומיים – בבצפר מכשירים אנשי מעשה לכל דבר ועניין (ביצועיסטים אם תרצו), כאשר המטרה היא עבודה ועוד עבודה.

איך זה קשור לגרפיקה? מסתבר שהגרפיקה מהווה חלק גדול ונכבד בעבודת משרדי הפרסום. העיצוב הגרפי נעשה בדרך כלל בעבודת צוות הכוללת מלבד המעצב הגרפי גם בעלי מקצוע כגון: תקציבאים, פלנרים, קופירייטרים ומפיקים.

הבצפר מזמין את המעוניינים במקצוע הגרפיקה ללמוד אצלם כדי להוביל בעולם הפרסום!

גרפיקה בבצפר

אי אפשר לתאר את עולם הפרסום ללא המעצב הגרפי. המעצב הגרפי הוא המוציא לפועל של הרעיונות העולים בצוותי העבודה במשרד הפרסום. המעצב הגרפי הוא החוליה הסופית אשר סוגרת את הזמנת העבודה של הלקוח.

אם ננסה לחשוב על צורתו של לוגו של חברה מסוימת בהקשר של המיתוג שלה, נבין מהר מאד, כי האחראי להצלחת החיבור הוא על פי רוב המעצב הגרפי.

תוכן לימודי הגרפיקה של בצפר נבנה בהתאם לדרישות ענף הפרסום והוא כולל נושאים ייחודיים לענף כגון: הכרת עולם הפרסום, בעלי מקצוע הפועלים בו, הבנת תהליך הקריאייטיב, שיתוף פעולה עם צוות הקריאייטיב, הכנת פרזנטציות, הכנה לדפוס ועוד.
תוכן לימודי הגרפיקה כולל כמובן את יסודות העיצוב ובין היתר גם מבוא לעיצוב, טיפוגרפיה, שיווק ופרסום, צילום דיגיטאלי ותוכנות מחשב כדוגמת פוטושופ, אילוסטרייטור אינדזיין ועוד.

מי מלמד בבצפר?

מכיוון שהבצפר נוסד על ידי איגוד חברות הפרסום של ישראל, צוות המרצים ומנהלי המגמות בו נמנים על השורה הראשונה של העוסקים במלאכת הפרסום.

היכן מתקיימים הלימודים?

לימודי הגרפיקה מתקיימים בנמל תל אביב – מקום אטרקטיבי ונגיש. הלימודים נושאים אופי אישי וחם והם מתקיימים בכיתות קטנות בנות 12 תלמידים. הכיתות מאובזרות במיטב הציוד המודרני.
בנוסף, לנוחות התלמידים, קיימים שני מסלולי לימוד – מסלול יום ומסלול ערב, המסלולים נמשכים 8 חודשים כל אחד.

איך מתקבלים לבצפר?

לבצספר ישנה ועדת קבלה המורכבת מבכירי הגרפיקאים בעולם הפרסום. מכאן ניתן להבין שבכדי להתקבל ללימודים אתם צריכים להיות נחושים ובעלי אהבה גדולה למקצוע הגרפיקה ולעולם הפרסום, עליכם להשתוקק לעבוד במקומות בהם עובדים המעצבים הגרפיים הטובים ביותר.

תנאי הקבלה לבצפר כוללים: הכרת המחשב כולל הפעלת חלונות, שליטה בסיסית בשפה האנגלית, ראיון אישי ומבחן התאמה.

יש לבצפר אתר אינטרנט?

כמובן שיש! אתר האינטרנט של בצפר מספק הזדמנות נהדרת לצפות במגוון תיקי העבודות של בוגרי הבצפר וכן ברשימת הבוגרים, כולל תמונות שלהם! כמו כן, האתר מספק מידע מפורט מאוד בנוגע למסלולי הלימוד הקיימים וגם את החדשות האחרונות בעולם הפרסום! היכנסו לאתר של הבצפר.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר