יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

ג'ון ברייס

מרכז ג'ון ברייס הוא מרכז ההדרכה המוסמך של חברות תוכנה וחומרה מהמובילות בעולם, דוגמת Cisco, Microsoft, Oracle. תעודות ההסמכה שמעניק ג'ון ברייס הן תעודות בינלאומיות ומוכרות בכל העולם.

מי זה ג'ון ברייס?

ובכן, האדון "ג'ון ברייס" הוא בעצם חטיבת ההדרכה של חברת Matrix, הקיימת ופועלת בישראל מזה 21 שנה. החל מחודש אוגוסט 2011 החברה מאגדת בתוכה גם את מכללת היי-טק.

מרכז ג'ון ברייס הוא מרכז ההדרכה המוסמך של חברות תוכנה וחומרה מהמובילות בעולם, דוגמת Cisco, Microsoft, Oracle. תעודות ההסמכה שמעניק ג'ון ברייס הן תעודות בינלאומיות ומוכרות בכל העולם.

ההכשרה שמעניקה המכללה היא הכשרה המקיפה את מירב מקצועות המחשב הפופולאריים והיא זוכה להכרה בשוק כגורם המכשיר אנשי מחשב מצוינים. המכללה משקיעה ממיטב משאביה על מנת לסייע לבוגריה להשתלב בהצלחה בשוק העבודה והיא אף מציעה את האפשרות להשתלב בעבודה בקבוצת Matrix.

גרפיקה בג'ון ברייס

כיום לצערינו כישרון וידע גרפי אינם מספיקים בכדי להצליח בעולם העיצוב הגרפי. על המעצב הגרפי של המאה ה- 21 לשלוט היטב ביישומי המחשב, שכן השליטה בתוכנות העיצוב תקנה לו יכולת ביצוע מעולה.

קורס הגרפיקה במכללת ג'ון ברייס נושא את השם "יסודות העיצוב הגרפי לעולם הפרסום והאינטרנט" והוא מקנה לבוגריו מיומנות בהפעלת תוכנות העיצוב מבית Adobe ("פוטושופ", "אילוסטרייטור" ו"אין דיזיין"). כמו כן נלמדות תוכנות לעיצוב אתרי אינטרנט כדוגמת: "דרים ווייבר" וכן תוכנות אנימציה כדוגמת ה"פלאש".

קורס זה מקנה לבוגריו מיומנויות טכניות בעיצוב, יכולת ביצוע עבודות גרפיות בתוכנות שהזכרנו לעיל, מיומנויות ביצירת אנימציה ואתרי אינטרנט וכלים בסיסיים בתקשורת חזותית.

הקורס נמשך כ- 11 חודשים ובוגריו יכולים בסיומו להשתלב בעבודה במשרדי פרסום, משרדי הוצאה לאור, בתי דפוס, סטודיו לעיצוב גרפי, בניית אתרי אינטרנט, חברות אנימציה ועוד.

מי מלמד בג'ון ברייס?

צוות ההוראה של קורס הגרפיקה בג'ון ברייס הוא צוות אשר סיים לימודים אקדמאיים רלוונטיים לתחום והוא כולל אנשי מקצוע העוסקים בתחומי הגרפיקה והעיצוב בחברות הפרסום והאינטרנט. מדובר על פי רוב באנשי מקצוע ותיקים ומנוסים המעודכנים במגמות העכשוויות בתחום בארץ ובעולם.

היכן מתקיימים הלימודים?

מכללת ג'ון ברייס פועלת בחמש שלוחות ברחבי הארץ: תל אביב, ירושלים, חיפה, הרצליה ונצרת. כיתות הלימוד בשלוחות מאובזרות במחשבים חדשים ואמצעי הוראה והדרכה מתקדמים.

איך מתקבלים?

המעוניינים להתקבל ללימודי גרפיקה בג'ון ברייס יצטרכו לעבור בהצלחה במבחן כניסה (כלומר קבלת ציון "עובר"). בנוסף לכך המועמדים נדרשים להכרה תפעולית של מערכת "חלונות", שליטה בסיסית באנגלית ותעודת בגרות.

אתר האינטרנט של ג'ון ברייס

מיד עם כניסתכם לאתר של מכללת ג'ון ברייס תבחינו במגוון העצום של הקורסים אותם מעבירה המכללה. אין ספק, כי המגוון הזה מספק אופציות רבות ללימודי המשך וכן ל"התערבבות" עם תלמידים הלומדים בקורסים אחרים. הלימודים בג'ון ברייס מאפשרים לסטודנטים להיכנס לתוך עולם ההיי-טק.

שימו לב לגלריית העבודות של בוגרי הקורס לגרפיקה – עבודות אלו מספקות מושג לא קטן על איכותם של בוגרי מכללת ג'ון ברייס.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר