יסודות העיצוב לימוד פוטושופ לימוד אילוסטרייטור לימוד אינדיזיין עיצוב גרפי בתי ספר לימודי עיצוב גרפי

גרפיקה

הגרפיקה מאפשרת להשתמש במחשב כדי ליצור עיצובים שונים ומגוונים. לא כל אחד יכול להיות מעצב, אבל בעידן בו כמעט כל מקום עבודה עובד עם אתרי אינטרנט, מצגות, אימיילים מעוצבים ושאר דרישות עיצוביות, אין זה פלא שיותר ויותר אנשים מחליטים ללמוד גרפיקה. במדור זה תוכלו ללמוד גרפיקה דרך שיעורי אונליין הנוגעים לתכנים המהותיים והמעשיים ביותר בעבודת המעצב.

מה מעצב גרפי יכול לעשות? לבנות אתר, לעצב לוגו, לבנות פרזנטציה, לתכנן הזמנה לחתונה… אין סוף לעיצובים השונים שניתן ליישמם על בסיס יומיומי. תתפלאו לדעת, אבל מעצבים גרפיים לא ניחתו בתכונות על, הם אנשים בדיוק כמוני וכמוך.

בדיוק מסיבה זו בנינו עבורכם את המדריך המקיף ביותר לעיצוב גרפי ולגרפיקה ממוחשבת, שמעניק לכם: שיעורים, סרטוני הסבר, מדריכים, תמונות ועיצובים לדוגמה, כדי שתוכלו לקבל רעיונות להתנסות ראשונית בעולם העיצוב.

איך זה עובד?

כדי להקל עליכם ללמוד את השיעורים המעשיים שהכנו עבורכם, סידרנו אותם לפי סדר לימודים הגיוני, משיעורי הגרפיקה למתחילים ועד לשיעורים למעצבים מקצועיים. השיעורים כוללים לימוד בסיסי של תוכנות הגרפיקה הפופולריות ביותר: פוטושופ ופלאש. שיעורים אלו יאפשרו לכם לעבד תמונות, ליצור סרטונים, ולעצב אינספור עיצובים ייחודיים משלכם.

ייעוץ לימודים

אנו בצוות "לימודי" לא מתיימרים להפוך אתכם למעצבים מקצועיים, שמתפרנסים מעיצוב גרפי, ובדיוק משום כך הכנו גם מדור שלם לייעוץ לימודי בתחום הגרפיקה. כאן תוכלו לקרוא על הקורסים השונים המוצעים בשוק, ולבחור מבין פרופילים של בתי הספר והמכללות המובילות לתחומי העיצוב בארץ.

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על גרפיקה

יסודות העיצוב ללמוד את היסודות כל סטודנט לעיצוב נפגש לראשונה בלימודיו עם המקצוע "יסודות העיצוב". יסודות העיצוב הוא מקצוע אשר מקנה לסטודנט הקדמה ללימודי העיצוב, בין אם מדובר בעיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי או עיצוב אופנה. יסודות העיצוב מלמדים להמשך קריאה »
פוטושופ תוכנה נפוצה בכל מדיום אפשרי פוטושופ (Photoshop) משמשת כיום למגוון עצום של שימושים ותחומים. התוכנה כבר מזמן גלשה אל מעבר לעריכה ולעיבוד תמונות וכיום מציעה אפשרויות גרפיות למכשירי מגע, להפקות דפוס, לפיתוח אינטרנטי, עריכת וידיאו, להמשך קריאה »
בתי ספר לגרפיקה מהי גרפיקה בכלל? הגרפיקה עוסקת בעיקר בהעברת מסר ספציפי לאדם או לקבוצה של אנשים, באמצעות עיצוב של טקסט או תמונה ובדרך כלל באמצעות שילוב של השניים. מטרות העיצוב הגרפי יכולות להיות מגוונות ושונות לדוגמה: העברת רעיון, להמשך קריאה »
פלאש טכנולוגית פלאש – בכל פינה בעולם המקוון והטכנולוגי טכנולוגית הפלאש קיימת במגוון עצום של היבטים ומרכיבים ברשת האינטרנט ובעולם הטכנולוגי שאנו חיים בו כיום. מדובר על פלטפורמה כה נפוצה, שניתן להיתקל בה באתרי אינטרנט בעלי להמשך קריאה »
עיצוב גרפי אומנות העיצוב הגרפי דורשת שילוב של חוש אומנותי והבנה של תהליכים פסיכולוגיים המתרחשים בקרב קהל היעד המיועד לקבלת המוצר - אם מדובר בתוכנת מחשב למשל, העיצוב הגרפי יכוון לכך שיהיה קל למשתמש ללמוד את להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר