עבודת הברמן יין בירה משקאות קוקטילים בתי ספר קורס ברמנים

משקאות לבנים וליקרים

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על משקאות לבנים וליקרים

ליקר קפה http://www.youtube.com/watch?v=ovUX2anbOtk סוגים נפוצים של ליקר קפה קלואה – קלואה הוא הליקר הקפה הפופולארי ביותר בעולם. ליקר הקלואה מיוצר במכסיקו ומאופיין במרקם עשיר וסמיך. ליקר הקלואה מוגש במגוון ווריאציות: בתור "שוט" נקי, בכוס עם קרח ובתור משקה להמשך קריאה »
ליקר שמנת http://www.youtube.com/watch?v=DbnfFbyyRhM ליקרים נפוצים אייריש קרים - ליקר המגיע מאירלנד ונחשב לאחד הליקרים הפופלאריים ביותר בכל העולם. האייריש קרים הוא למעשה תערובת של וויסקי אירי אותנטי, שמנת מתוקה ושוקולד. טעמו מתוק ומרקמו סמיך ושמננוני. האייריש קרים מוגש להמשך קריאה »
רום סוגי רום ישנם 3 סוגים של רום: רום כהה – סוג רום זה משמש בעיקר לבישול ולערבוב עם משקאות אחרים, אך ניתן גם לשתות אותו נקי. טעמו עשיר וכבד במיוחד והוא נפוץ באיים כמו האיטי, ג'מייקה להמשך קריאה »
ליקר פירות ליקרים מפורסמים לימונצ'לו – אחד מליקרי הפירות הפופולאריים ביותר אשר מקורו באיטליה. הליקר מיוצר מקליפות של לימונים, סוכר, אלכוהול, מיץ לימון ומים. המשקה מוגש קר ומשמש הן כאפריטיף לתחילת הערב והן בתור דיז'סטיף, כלומר משקה להמשך קריאה »
טקילה סוגי טקילה הטקילה מחולקת למעשה ל - 5 קטגוריות: בלאנקו/סילבר – טקילה זו היא הפשוטה ביותר, עשויה מלפחות 51% אגבה כחולה וחסרת צבע. סוג זה של טקילה מבוקבק מיד לאחר תהליך הזיקוק, ללא טעם חזק ודומיננטי להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר