עבודת הברמן יין בירה משקאות קוקטילים בתי ספר קורס ברמנים

בתי ספר לברמנים

בדומה לתחומים רבים בישראל, גם עולם האלכוהול חווה בשנים האחרונות התפתחות וצמיחה משמעותית. למשל, אם בעבר תפקיד הברמן לא היה מקצוע מבוקש, או אם בעבר ניתן היה למצוא בשוק המקומי רק בירות ישראליות וקוקטיילים אנמיים, אז כיום מדובר על חגיגה שלמה של צבעים, מותגים, טעמים ואנשי מקצוע מעולים. קיים כיום בישראל מגוון גדול ואיכותי של בתי ספר לברמנים בעוד אנשים רבים רוצים לעסוק בתחום נוצץ, דינאמי, אטרקטיבי מבחינות רבות ומרתק במיוחד.

ביקוש אדיר לתחום

הריבוי המסיבי בבתי ספר לברמנים הוא תולדה של גידול דומה בסצנת הבילויים בישראל. בשנים האחרונות נפתחו מועדונים רבים, ברים ומקומות בילוי מיוחדים ומצליחים. חלק מהמועדונים ומהברים הללו פועלים בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר ואפילו, התפתחו להם ז'אנרים שונים בעולם הבילוי הישראלי. שינויים אלו, בנוסף לכך שהציבור הישראלי פתוח יותר למותגים ולטרנדים עולמיים, גרמו לכך שקיים ביקוש אדיר ללימודי ברמנים ולאנשי מקצוע טובים בתחום. הברים והמועדונים מחפשים בכל עת ברמנים חדשים ומוכשרים ובהתאם, בתי הספר מציעים שפע של אפשרויות הכשרה, סניפים בכל רחבי הארץ ולימודים חווייתיים באווירה ייחודית.

לעבוד בתחום מיוחד במינו

בתי ספר לברמנים מכשירים את תלמידיהם לעסוק בתחום שלא דומה לשום דבר אחר – זהו לא עוד מקצוע יבש וחד גוני, לא עבודה משרדית או עיסוק בעל שגרה קבועה. ברמנים חיים ונושמים אלכוהול איכותי, בילויים ואנשים. זהו מקצוע שמבטיח מעמד רם במועדון או בבר, אפשרות ריאלית ונדרשת להכיר את בני או בנות המין השני ולעבוד בתחום צבעוני מאין כמוהו. האפשרויות הכלכליות בתחום גם הן תורמות לפופולאריות של בתי ספר לברמנים ושל לימודי התחום – אמנם בהתחלה לא משתכרים גבוה משמעותית מהממוצע, אך עם צבירת מעט ניסיון וביטחון עצמי ניתן בהחלט להרוויח בכל ערב סכומים גבוהים מאוד.

בתי ספר לברמנים – מעטפת של שירותים ואפשרויות

בתי ספר לברמנים מציעים כיום מערך שירותים מקיף מעבר ללימודי ברמנים שהם עדיין הבסיס והמהות של כל מוסד שכזה. בתי הספר, בעיקר הגדולים שבהם, מציעים כיום שירותי השמה לברמנים בוגרי הקורסים, סדנאות אלכוהול מגוונות כמו בישול עם אלכוהול, יין וגבינות, הכנת בירה ביתית, היכרות עם משקאות הוויסקי, הבירה והיין, סדנאות לארגונים וימי כיף לחברות, חנויות למכירת ציוד מקצועי לברמנים וכן הלאה.

מגוון בתי ספר לבחירה

הצמיחה בסצנת הבילויים בישראל הביאה כאמור לפתיחת כמות נכבדת של בתי ספר לברמנים בישראל. אמנם השוק המקומי קטן יחסית, אך הביקוש רחב ובתי הספר מציעים לימודים מהנים, משעשעים, מרתקים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. ישנם כיום בתי ספר המציעים תעודת הסמכה בינלאומית, מסלולי הכשרה מיוחדים לחיילים משוחררים (על חשבון הפיקדון) ומבחר שירותים נוספים. בכל בתי הספר לברמנים הלימודים מתקיימים בסביבת בר אמיתית, בין אם במרכז הדרכה ייעודי או בברים פעילים (הלימודים מחוץ לשעות הפעילות כמובן). התרגול כולל עבודה עם משקאות אמיתיים ובנוסף, קיימים קורסים פרטניים לאמנות הפליירינג – להטוטנות בקבוקים. בין בתי הספר המובילים לברמנים:

  • זמן אמיתי: ביה"ס הוותיק ביותר בישראל, מפעיל 7 סניפים בכל הארץ.
  • ברטנדר: השני מבחינת וותק בתעשייה והגדול ביותר מבחינת סניפים, מפעיל קורסים בכל הארץ.
  • בר מאסטר: ביה"ס גדול וותיק, 8 מרכזי הדרכה בפריסה ארצית.
  • לימון: ביה"ס צעיר, מפעיל קורסי ברמנים בכמה מיקומים באזור המרכז, תרגול עם אלכוהול תוצרת חוץ.
  • שואובר: ביה"ס וותיק, פועל בחיפה ומציע מגוון קורסי ברמנים ואלכוהול.
קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על בתי ספר לברמנים

לימון בית ספר לימון מציע קורסי ברמנים וקורסים נוספים בסניף הראשי של ביה"ס הממוקם בהרצליה (בניין הפורום) וגם בבר הלוגי'ק שבאשקלון. הסניף הראשי של ביה"ס לימון הוקם בשנת 2006 ומאז הוא נחשב לאחד מבתי הספר להמשך קריאה »
ברטנדר תכני לימוד ייחודיים לצד קורס ברמנים מלא, ביה"ס בראנדר שם דגש מהותי על הכרת תרבות השתייה באופן כולל ועל מאפייני השתייה במדינות מובילות. זאת, כחלק מפילוסופיה שרואה חשיבות בהכרת נושאים אלו ובנוסף, כהכנה איכותית לעבודה להמשך קריאה »
שואו בר אודות בית הספר לברמנים שואו בר שואו בר נוסד בשנת 1997 ולכן זהו אחד מבתי הספר הוותיקים בישראל והוותיק ביותר בצפון. מייסד ביה"ס הוא אברהם אלקובי המנהל אותו עד היום. שואו בר מציע קורס ברמנים להמשך קריאה »
בר מאסטר – Bar Master אודות בר מאסטר בר מאסטר נוסד כאמור על ידי דוריאן קופיט, בוגר Universita Del Caffe היוקרתי באיטליה ובעל סמכות מובילה בתחום הברמנים והאלכוהול בישראל. קופיט חבר לביה"ס למלונאות תדמור במטרה מוצהרת להפוך לגורם המוביל בשוק להמשך קריאה »
זמן אמיתי ביה"ס זמן אמיתי מציע קורסים מקיפים על ידי מערך סניפים גדול, סדנאות אלכוהול מגוונות, שירותי השמה לבוגרי קורס ברמנים, חנות מיוחדת לברמנים ומקצועני אלכוהול, מועדון ברמנים המקנה הנחות לאנשי מקצוע מהתחום ועוד. קורסי הברמנים להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר