איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור רטרו

אז נכון שבסרטים של שנות החמישים, עדיין לא היה צבע, אבל גם מבלי להיראות את האודם האדום על השפתיים החושניות של השחקניות בסרטים הללו או את הכמויות הנכבדות של הסומק הוורוד על לחייהן, עדיין אפשר היה לראות את היופי, הסקסיות והזוהר שלהן, ניבט אלינו הישר מהמסך השחור לבן. נשים רבות, עדיין מוכנות לעשות המון בשביל לסגל לעצמן את המראה הזה של כוכבות הקולנוע ההוליוודיות הבלתי נשכחות של שנות החמישים והשישים ובשביל כך הן משתמשות בטכניקות ובצבעים השונים של איפור רטרו שמדי תקופה חוזר לאופנה ובגדול.

אז מה מאפיין איפור רטרו?

מה שאפיין את האיפור של אותן השחקניות בשנים הללו, היו בעיקר השפתיים שנמשכו בליפסטיק אדום מבריק, הלחיים שכוסו בכמויות נכבדות של סומק הוורוד, בכדי לתת לפנים קצת צבע אחרי מריחת מייק אפ בכמויות מסחריות וכמובן הדגשת הריסים ובעיניים באמצעות איילנר ומסקרה. האיפור הדגיש אז את הנשיות והסקסיות והלק האדום שהושם רק נתן את הפיניש של המראה החושני.

טיפים ליצירת איפור רטרו

  • מייק אפ – בשביל ליצור מראה רטרו כדאי להשתמש דווקא במייק אפים המוצקים ולמרוח מהם כמויות נכבדות בכדי ליצור כיסוי מקסימאלי, שלא משאיר סימן של שום פגם בפנים.
  • איפור עיניים – בכוחם של איילנר נוזלי שחור דק וכמות גדולה של מסקרה, להדגיש לנו את העיניים ולשוות להם את המראה של מרלין, סופיה ושאר הכוכבות הסקסיות של אותה התקופה. אלו מכן שלא סומכות מספיק על המסקרה שתעשה את העבודה של הדגשת הריסים שלהן, יכולות להשתמש בריסים מלאכותיים ולהתחיל להתאמן מול הראי על המבט הסקסי שלהן. לגבי הצלליות, שימוש בצלליות בגווני החום השונים, יוכל לעזור לכם ליצור את מראה הרטרו.
  • סומק – אחרי הכמויות המכובדות של המייק אפ שמרחנו על הפנים, אי אפשר לוותר על הסומק. בשביל ליצור מראה רטרו אמתי, מומלץ להשתמש בסמקים ורודים, וליצור לעצמנו באמצעות המברשת שני עיגולי על תפוחי הלחיים.
  • אודם – כמה שיותר אדום וכמה שיותר בוהק, ככה יותר טוב. השפתונים האדומים והמבריקים היו אולי יותר מהכול הסמל לחושניות של אותה התקופה. ניתן גם לעבות את השפתיים ולתחום אותן באמצעות עיפרון שפתיים בגוון אדום.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר