איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור קיץ

למרות שרובינו אוהבות את הקיץ ואת האופטימיות שהוא מביא אתו, רובינו גם נמצא שלל סיבות לתלונות על העונה החמה הזאת (גם אם אנחנו לא פולניות). אחת התלונות הנפוצות תהיה על התחושה של איפור כבד מדי על הפנים בקיץ ואכן, תחושה שכזאת בהחלט יכולה להיות מאוד לא נעימה ואפילו בלתי נסבלת. בנוסף, השמש היוקדת מעל ראשנו והלחות הבלתי נסבלת שהיא נחלת רוב אזורי המדינה בה אנו חיים, גורמים לפנים להזיע ולעיתים קרובות כתוצאה מכך, לגרום לאיפור להימרח.

כל זה, כמובן לא אומר שבקיץ אנחנו צריכות להזניח את עצמנו ולהפסיק להתאפר, ישנן טכניקות וטיפים שונים לאיפור קיץ שגם לא יהיה מעיק ולא נוח בתחושה שלו, גם יהיה עמיד בפני נזקי הלחות והיובש וגם יראה ממש טוב.

מוצרי איפור לקיץ

בגלל הלחות הרבה שמאפיינת את הקיץ הארץ הישראלי מומלץ בשלב הראשון לבחור במוצרי איפור עמידים ואיכותיים. מוצרים כמו: מסקרה עמידה ואיכותית על בסיס מים, גלוסים סמיכים מייק-אפ נוזלי על בסיס מים בעל מרקם קליל המכיל מסנן קרינה וצליליות על בסיס מים. איכות המוצרים חשובה גם לעמידות וגם לתחושה.

הצבעים של הקיץ

אחרי האפרוריות של החורף, והעדינות של אביב מגיעה הצבעוניות של הקיץ. בקיץ עורנו נראה הרבה יותר שזוף ואנו נהיו מעוניינות להדגיש זאת באמצעות צבעים בהירים וחיים. מומלץ להשתמש בצלליות על בסיס מים, בצבעים: תכולים, צהובים, ירקרקים או כתום בהיר, כל אחת והצבעים שהיא אוהבת (כמובן, למעודכנות שביננו, תמיד מומלץ להתעדכן מהן הצבעים השליטים באותו הקיץ על פי מכתיבי האופנה למיניהם).

שומרים על השפתיים

השמש הקיצית מביאה אתה לא רק דברים טובים כמו פתיחת עונת הרחצה, אלא גם דברים פחות טובים כמו תחושת היובש בשפתיים וסדקים למיניהם. בקיץ מאוד חשוב לדאוג ולשמור על השפתיים ולהשתמש בגלוסים ושפתונים איכותיים ועמידים. בכדי לשמור על העמידות של השפתון או הגלוס אותו את מורחת על השפתיים, מומלץ למרוח מעט מייק אפ על השפתיים לפני מריחת השפתון.

טיפים נוספים לאיפור קיץ

  • כדאי לוותר על עיפרון עיניים העשוי משעווה ולמצוא לו תחליפים לתיחום העין כמו צללית על בסיס מים. לעיפרון שכזה יש נטייה להימרח יותר בתקופת הקיץ החם.
  • כמובן שהשימוש במייק אפ הוא חשוב גם בקיץ (לצערנו פגמי העור לא ישנים שנת קיץ), מה שכן, כדאי להשתמש בכמויות קטנות יותר של מייק אפ, במצב של הזעה כמויות גדולות מדי של מייק אפ יכולות גם לא להרגיש נעים על העור וגם לא להיראות טוב.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר