איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור עדין

מי מאתנו לא מכירה את המשפט 'בשביל להיראות יפה צריך לסבול' ומי מאתנו לא חוותה את נכונות המשפט הזה על גופה, בין אם יצא לה להידחס לסקיני ג'ינס מידה פחות בשביל להיראות רזה יותר, בין אם נעלה נעלי עקב גבוהות ושפיציות במיוחד בשביל להיראות ארוכה יותר ובין אם זה למרוח על עצמה שכבות רבות של איפור ביום קיץ חם בשביל להיראות זוהרת יותר.

אבל, מנגד לאותו המשפט שמענו גם פעמים רבות את המשפט "את הכי יפה שנוח לך", אז גם בג'ינס קצת רחב ממידותינו, כפכפי אצבע ואיפור עדין אנחנו יכולות לעיתים להיראות נפלא והכי חשוב להרגיש נוח. איפור עדין יכול להתאים לנו בכל מיני סיטואציות, ליום יום (בעיקר בימי הקיץ החמים והלחים), ליציאה בערב, לאירועים שונים ואפילו לכלות ביום חתונתן שמרגישות שאיפור מוגזם זה לא הן ורוצות להרגיש נוח וטוב עם עצמן ביום החשוב והמרגש ביותר בחייהן.

מתחילים במייק אפ

כמו בכל סוגי האיפור, גם באיפור העדין, השלב הראשון יהיה כיסוי הפנים. אז אם מדובר באיפור ליום יום אתן מרגישות שלמות עם עור הפנים שלכן ולא חושבות שיש פגמים שאתן רוצים לכסות, תוכלו לוותר על השלב הזה ולהמשיך הלאה. . רובינו כמובן לא נהיה מוכנות לוותר על המייק אפ. בשביל ליצור מראה עדין, מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי בעל מרקם קליל, בגוון הדומה לגוון העור. ניתן לקבע את המייק אפ באמצעות פודרה שקופה.

איפור העיניים

בשביל ליצור מראה עדין וטבעי לעיניים, כדאי להתחיל בצללית בהירה אותה יש למרוח על העפעפיים, בשלב הבא כדאי לקחת צללית נוספת בצבע מעט יותר כהה אך בעל גוון עדין ובהיר יחסית, כמו ורוד או תכלת ולהקיף באמצעות אותה הצללית את מסגרת העיניים. כך ניצור לעיניים מראה בובתי ועדין.

סומק

בכדי ליצור מראה איפור עדין, מומלץ לעשות שימוש בסמקים בגוונים בהירים כמו ורוד או אפרסק. צבעים שבכוחם להחיות את הפנים שלנו ולתת להם קצת צבע, אך מצד שני גם לשמור על מראה נשי, רך ועדין.

מסיימים בשפתיים

בשביל להשלים את המראה העדין והבובתי שיצרנו מומלץ להשתמש בגלוס או בשפתון בגוון ורדרד שיוסיף למראה העדין והרך שיצרנו.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר