איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור מיוחד

פעמים רבות מתחשק לנו לעשות שינוי, אנחנו קמות בבוקר מסתכלות במראה ופתאום משתעממות ממה שאנחנו רואות. באותם הרגעים בא לנו לעשות משהו קיצוני כמו: קרחת או צביעת השיער באדום זרחני, כמובן שברוב המקרים אנחנו לא הולכות עם הדחף הזה עד הסוף (וטוב שכך, אחרת היינו כנראה מתחרטות על זה). אבל, יש מספר דברים קצת פחות קיצוניים שאנחנו יכולות לעשות בכדי לשנות ולו במעט את אותה דמות הניבטת מולנו מדי יום במראה: להתלבש בצורה קצת שונה מבדרך כלל, לעשות שימוש באקססוריז ייחודיים או להתאפר בצורה מיוחדת.

הייחוד שלך אינדיבידואלי לך

באיפור מיוחד אין כללים ואין חוקיות מסוימת, איפור מיוחד זה משהו אינדיבידואלי לכל בחורה ובחורה ותלוי בגורמים רבים כמו: מצב רוח, מושפעות מהאופנה, נסיבות, טעם אישי וכדומה.
דוגמאות: יש כאלו שבדרך כלל רגילות להתאפר בצורה עדינה ובסיסית ביותר ואיפור מיוחד יהיה עבורן איפור כבד יותר העושה שימוש בשכבות. יש כאלו שיתחשק להן מדי פעם לאמץ את מראה הרטרו או להתאפר בצורה גוטית ואפלה ויש כאלו שירשו לעצמן להתפרע מעט יותר ולהרגיש כמו בפורים גם בסתם יום רגיל ומדי פעם להשתולל לגמרי עם האיפור (כמויות נכבדות של נצנצים על העיניים ושפתון בצבע זרחני בהחלט יעשו את העבודה) .

סיטואציות ואירועים

ישנן שלל סיטואציות ואירועים המאפשרים לנו להתאפשר בצורה מיוחדת, מבלי למשוך תשומת לב רבה מדי, שאולי נרצה להימנע ממנה:

  • פורים – חג פורים נותן לנו את ההזדמנות להתפרע באופן מיוחד בכל מה שקשור לאיפור, תוכלו להתאים את התחפושת שלכם לצורה בה בא לכם להתאפר ואפילו ללכת על משהו בלתי מוגדר.
  • חתונה – אז נכון שבדרך כלל מדובר ביום אחד בחיינו (לפחות זאת השאיפה), אבל ביום חתונתנו זאת אולי ההזדמנות הטובה ביותר, להבליט את השוני והייחוד שלנו ולהתאפר בצורה שונה ומושקעת הרבה יותר ממה שאנחנו רגילות ביום יום.
  • מסיבות – כשאנחנו הולכות לרקוד ולהתפרע, נוכל לתת לעצמנו את האפשרות להתפרע גם בצורה בה נראה ולהתאפר בצורה שובבה ומקורית יותר מאיך שאנחנו מתאפרות למשל כאשר אנחנו הולכות לעבודה.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר