איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור טבעי

כאישה - זה טבעי שתרגישי צורך להתאפר באופן יומיומי. בתור נשים חשוב לנו להיראות טוב, העניין הוא שלא כולנו תופסות איפור כבד ומוגזם כמודל ליופי או לאסתטיקה ורבות מאתנו, אף דוגלות במראה הטבעי.

אבל יש הבדל גדול בין להיראות טבעיות לבין להיראות מוזנחות, לא כל העולם חייב להיות עד לקמטי ההבעה מתחת לעיניים או לחצ'קון המעצבן שצמח לנו באף. הפתרון האידיאלי שעושה את ההבדל, מגיע בצורת איפור למראה טבעי, צורת איפור ששמה למטרה לטשטש את הפגמים בפנים אך אם זאת לא לכסות ולהסתיר את היופי הטבעי של הפנים שלנו. כאמור, זה שאיפור טבעי שומר על המראה המקורי של פנייך, זה לא אומר שלא צריך להשקיע בכדי לקבל את המראה הרצוי, אבל בסופו של הליך, שתסתכלי על עצמך במראה ותראי את אותן הפנים שראית בבוקר שהתעוררת ניבטות אליך רק הרבה יותר קורנות וזוהרות, תדעי שזה היה שווה את זה. אז איך עושים את זה?

שלב ראשון – מסתירים את הפגמים

בתור התחלה, נצטרך להעלים עד כמה שניתן את כל הפגמים הנמצאים על פנינו (זאת אחת הסיבות העיקריות בגינן אנחנו מתאפרות). ישנם שלושה מוצרים עיקריים שיעזרו לנו בפעולה הזאת, מייק אפ (רצוי נוזלי), קונסילר ופודרה (רצוי שקופה).
בשלב הראשון נמרח את המייק אפ על הפנים – מייק אפ נוזלי גם יסתיר כתמים ופגמים שהם נחלתן של כולנו וגם ישמור על מראה טבעי של הפנים. במידה ואנחנו סובלות משקים או כתמים שחורים מתחת לעיניים, נעבור להשתמש בקונסילר, שיסייע לנו להסתיר את הכתמים הללו ונמרח אותו באזור שמסביב לעיניים. הפודרה השקופה, תהיה השלב האחרון בהסתרת הפגמים ותפקידה העיקרי הוא לקבע ולשמר את המייק אפ.

שלב שני – איפור העיניים

בשביל לתת לעיניים את המראה הטבעי, רק סביר שנעשה שימוש בצבעים "טבעיים" יותר: חומים, צהובים, בז' וכל צבע הקרוב לצבע עורנו. את הפגמים והחורים הנמצאים בגבות נסתיר באמצעות תחימתן עם צללית בהירה. לאחר מכן נעבור לשימוש בצללית בצבע שבחרנו. השלב הבא יהיה הדגשת הריסים באמצעות כמות יפה של מסקרה איכותית.

שלב שלישי – מוסיפים קצת צבע ללחיים

כמובן שאחרי כל השכבות של המק אפ והפודרה, נראה מספיק חיוורות בכדי להשתלב עם התקרה, בכדי למנוע מצב כזה מגיע תורו של הסומק. חשוב לבחור בסומק בצבע שמתאים לגוון של עור פנייך.

שלב רביעי – לא מזניחים את השפתיים

השלב האחרון הוא כמובן איפור השפתיים, בשביל לשמור על המראה הטבעי, מומלץ לבחור באודם בצבע הקרוב לצבע הטבעי של השפתיים שלך.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר