איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור חורף

בימות הקיץ בהם חלקים גדולים מהגוף שלנו חשופים לעיני כל, בימים הקרים של החורף כולנו עטופים במעילים או ז'קטים ובצעיפים, כך יוצא שבעונה הקרה החלק החשוף היחידי בגוף שלנו יהיה אזור הפנים ולכן חשוב להקפיד שהוא יראה הכי טוב שרק אפשר. בניגוד לקיץ היתרון של החורף נעוץ בעובדה שאפשר להשקיע באיפור ו"להשתגע" עם השכבות מבלי שנהיה מוטרדות שהאיפור ימרח בגלל החום והלחות ושבסוף היום שנביט במראה נגלה שאנחנו נראות כמו ליצניות בקרקס.

איפור חורף – במה זה מתאפיין

האופנה מתאימה את עצמה למזג האוויר האפרורי בחוץ, כמו שצבעי הבגדים בחלונות הראווה של החנויות יהיו בגוונים כהים וחזקים יותר מאשר הצבעים הבהירים והקלילים בקיץ, כך גם גווני האיפור ישתנו בהתאם. אומנם אין שום חוקיות שקובעת שבחורף אתן חייבות להשתמש רק בצלליות בצבע אפור או כחול כהה, אבל מאוד יתכן שאלו יהיו הצבעים שתימשכו אליהן ובכל מקרה הם יותר יתאימו לצבעי הבגדים שלכן. נשים רבות נוטות להשקיע הרבה יותר באיפור בעונת החורף ומנצלות את העובדה שמזג האוויר נותן את האפשרות להשתולל עם השכבות ובאמת להסתיר את מה שהן רוצות להסתיר ולהבליט את מה שהן מעוניינות להבליט.

טיפים

  • פנים – היתרון הגדול של החורף הוא העובדה שאתן יכולות להסתיר את כל הפגמים בפנים ועדיין, לא להרגיש תחושה מעיקה ומציקה. מומלץ להשתמש במק אפ עשיר בלחות המגן על העור מפני יובש. בשביל לקבע את המק אפ כדאי להשתמש בפודרה בתפזורת. כדאי לקנות מק אפ ופודרה בהירים מאלו שעשינו בהם שימוש בקיץ. הסומק צריך להתאים לגוון העור שלך, בחורף גוון העור יהיה הרבה יותר בהיר וחיוור מאשר בקיץ, לכן כדאי לעשות שימוש בגוונים שיעזרו להחיות מעט את צבע העור כמו הוורודים למיניהם והאפרסק.
  • עיניים – בחורף ניתן להשתמש בצלליות אבקתיות יותר, ניתן לנצל את העובדה שהחורף מאפשר שימוש באיפור יותר מסיבי ולהשתולל עם הצלליות, או ליצור את המראה המעושן. בדרך כלל, צבעי הצליליות בחורף יהיו צבעים סולידיים וכהים יותר מצבעי הקיץ, אבל תמיד תוכלו להתעדכן באינטרנט או במגזינים מה הם הצבעים האופנתיים באותו החורף.
  • שפתיים – בחורף, מומלץ להשתמש בשפתון או בגלוס עשיר בלחות, בכדי לשמור על השפתיים. לגבי צבעי השפתונים, זה כמובן תלוי בטעם אישי, ניתן להשתמש בצבעים האדומים למיניהם, בורדו, גוונים שונים של וורוד ודומיהם. בחורף ניתן לנצל את העובדה שאפשר לתת לשפתיים מראה מעט יותר מבריק מבלי שזה יראה תוצר לוואי של הזעה. מירקם מאט או מבריק הוא לבחירתכן.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר