איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור דרמטי

גם אם אתן נמנות על אותן הנשים שלא מחשיבות את עצמן כפריקיות של תשומות לב וביום יום תעדיפו בדרך כלל להימנע מאור הזרקורים או למשוך תשומת לב מיוחדת, יכול מאוד להיות שיהיו ימים או תקופות מסוימות שדווקא כן יבוא לכן לייחד את עצמכן ולהותיר איזה רושם שונה על כל האנשים שיראו אתכן באותו היום. איפור דרמטי יכול להשיג את התוצאות וליצור עבורכן את המראה השונה ומותיר הרושם אותו יתחשק לכן לסגל.

איפור דרמטי מתאים לכל אחת מהנשים אשר רוצה למשוך תשומת לב מיוחדת, להיראות סקסית וחושנית ולהדגיש כמה שיותר את תווי פניה ובעיקר את אמצעי הפלרטוט החשוב ביותר שיש לנו – העיניים.

רואים לכן בעיניים

העיניים הן החלון לנפש שלנו ולכן אם אנחנו רוצות להביע מצב רוח שונה, כדאי להתמקד באיפור העיניים וליצור להן את המראה הדרמטי, הסקסי והייחודי בו אנו חושקות. בשביל להדגיש את העיניים, כדאי להשתמש באיילנר או בעיפרון שחור ולהדגיש באמצעותם את הזוויות החיצוניות של העיניים. כמויות נכבדות של מסקרה להדגשת הריסים (מומלץ למרוח מספר שכבות), תהינה הכרחיות ליצירת המראה הדרמטי והחושני. בכל מה שקשור לצבעים, ניגודיות יוצרת את המראה הדרמטי, לכן מומלץ מאוד לעשות שימוש בטכניקה של איפור מעושן, בשלב הראשון נמרח צללית בגוון בהיר ולאחר מכן לעשות שימוש בצלליות כהות יותר בגוונים של כחול, שחור, סגול או אפור אשר בכוחם לתת את האפקט הדרמטי והשונה.

מדגישים את הלחיים

בשביל להוסיף עוד קצת דרמה לפנים מומלץ להדגיש ככל שניתן את עצמות הלחיים באמצעות סומק בגוון ורוד. ניתן גם לעשות שימוש בברונזר להדגשה וליצירת מראה שזוף יותר.

חותמים בנשיקה

בשביל ליצור מראה דרמטי, ניתן לבחור אחת משני דרכים קיצוניות לאיפור השפתיים, הראשונה היא לתת את כל הדגש לעיניים ולא להבליט כלל את השפתיים ולצורך זה לעשות שימוש בגלוס או בשפתון בצבע הקרוב לצבע הטבעי של השפתיים שלנו. האפשרות הקיצונית השנייה היא לנצל את העובדה שהשפתיים הם אחד האיברים החושניים ביותר שלנו ולהדגיש אותן עד כמה שרק ניתן. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שפתון בגווני אדום או יין. בכדי להבליט את השפתיים אף יותר כדאי אף לתחום אותן בעיפרון בגוון אדום התואם לצבע הליפסטיק אותו בחרנו. ניתן גם למרוח מעל השפתון מעט גלוס באותו הגוון.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר