איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור גותי

אז נכון שרוב הנשים לא יאמצו לעצמן את המראה הגותי בחיי היום יום שלהן ורובן יעדיפו את המראה הנשי, הסקסי או העדין מאשר את האפלוליות והמסתוריות (בהארד קור) שמאפיינת את הלוק הגותי. ייתכן מאוד שרוב הנשים יסכימו להתנסות במראה הגותי רק בפורים כחלק מתחפושת (אם בכלל). אבל כנראה שבכל זאת יש משהו במראה הגותי שמושך אליו נשים רבות, בכל זאת לא סתם, הוא נכנס ויצא מהאופנה מספר פעמים בשנים האחרונות. אז עד הפעם הבאה שהוא יחזור לאופנה, כדאי להיות מעודכנים גם בסגנון האיפור הזה.

איפור גותי – איך זה נראה?

בכדי ליצור את המראה הגותי יש להחוויר את הפנים (למי שאין גוון עור לבנבן באופן טבעי), שאר האיפור יתאפיין בצבעים שחורים, כאשר ניתן לשנות את דרגות הכהות של האיפור. הדגש הגדול ביותר שמושם באיפור הגותי הוא על איפור העיניים. מומלץ להשתמש בכמויות נכבדות של מסקרה ועיפרון שחור בכדי להשיג את המראה הרצוי.

בשלב הראשון מבהירים את הפנים

בשלב הראשון, חשוב לתת לפנים מראה חיוור, עד כמה שניתן, אז כאמור אם אין לכם גנים אשכנזים שליטים, תצטרכו לעשות שימוש במייק אפ בגוון בהיר ובאבקת פודרה בהירה לצורך יצירת עמידות למייק אפ והחוורת הפנים אף יותר.

עוברים לעיניים

בשלב הזה את צריכה לשאול את עצמך אם את נמשכת או רוצה להשיג מראה גותי בסגנון כבד יותר (או אולי מדובר באיפור לתחפושת) או אולי את רוצה לנסות ו"לזייף" קצת ולרכך את המראה הגותי ככל שניתן. במידה ואת הולכת עם זה עד הסוף, שחור תהיה מילת המפתח שלך. השתמשי בכמויות גדולות של מסקרה, עיפרון שחור ואפילו עשי שימוש באיילנר נוזלי. אפשר לעשות שימוש גם בצלליות בצבעים של שחור ולבן בכדי ליצור לעיניים מראה אפל אף יותר. כמובן שכמויות הצבע השחור בהן תעשי שימוש יהיו תלויות במראה אותו את רוצה בסופו של דבר להשיג. במידה ואת מעדיפה, לשמור גם בתוך המראה הגותי, על איזושהי רכות, אל תגזימי עם הכמויות של הצבע השחור ובחרי לעשות שימוש גם בגוונים אחרים כמו אפור, סגול או כחול כהה שגם הם יכולים ליצור את המראה הגותי.

ומה לגבי השפתיים?

גם בנושא השפיים אין חוקיות ברורה במה שנוגע לאיפור גותי, אם את רוצה לקבל מראה חיוור לחלוטין תוכלי לוותר על שימוש בליפסטיק. אם את רוצה להגיע למראה גותי ב"הארד קור" עשי שימוש בליפסטיק שחור.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר