איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור בסיסי

הרבה לפני שנלמד ונעמיק בכל אותן טכניקות האיפור המורכבות ליצירת מראה מתוחכם, חושני או מיוחד. חשוב שכל אחת מאתנו, תדע איך להתאפר בצורה בסיסית: איך להסתיר את מה שצריך להסתיר, איך להדגיש את מה שצריך (ומומלץ) להדגיש ואיך להבליט עד כמה שניתן את הנשיות שלנו.

לפניכן מספר טיפים לביצוע איפור בסיסי בצורה נכונה ומחמיאה

קרם לחות לפנים

במצב האידיאלי, מומלץ למרוח כשעה וחצי-שעתיים לפני האיפור קרם לחות לפנים, המתאים לסוג העור שלכן (במקרה הפחות אידיאלי יש למרוח את הקרם כרבע שעה לפני האיפור). קרם לחות עוזר להחלקת עור הפנים ולעמידות האיפור במהלך היום.

בחירת מייק אפ

חשוב מאוד להתאים את סוג המייק אפ לעור הפנים שלכן. במידה ואתן בעלות עור שמנוני כדאי להשתמש במייק אפ על בסיס מים (לבעלות עור שמנוני כדאי לשקול להשתמש במייק אפ מוצק), במידה והעור שלכן יבש מייק אפ על בסיס שמן יהיה מתאים יותר בעבורו. גוון המייק אפ חייב להתאים לגוון העור שלכן, בעונת הקיץ בדרך כלל העור מעט יותר שזוף ולכן כדאי לבחור מייק אפ בגוון אחד יותר כהה מאשר בחורף.

חשיבותם של הקונסילר והפודרה

הפודרה תורמת רבות לקיבוע המייק אפ ולעמידות לאורך היום. אחת התכונות של הפודרה היא להוריד מעט את המראה המבריק של העור, כך שאם סוג העור שלכן נוטה לשמנוניות שימוש בפודרה איכותית יהיה יותר מאשר מומלץ.
הקונסילר יכול לעשות פלאים בכיסוי מוחלט של פגמים שונים על הפנים שלנו כמו: פצעונים, קמטים סביב העיניים או שקים מתחת לעיניים.

מוסיפים קצת צבע לפנים

בכוחו של הסומק להוסיף לנו הרבה צבע וזוהר בפנים ולהדגיש את עצמות הלחיים שלנו. את הגוונים של הסומק כדאי לבחור על פי הטעם האישי שלנו ועל פי התאמה לצורת הפנים שלנו.

ככה עושים עיניים

הדרך בה נבחר לאפר את העיניים תלויה בגורמים רבים ביניהם: טעם אישי, מצב רוח, אופנה ועוד… לא משנה באיזו דרך נבחר בכל פעם לאפר את העיניים לשימוש מסקרה תמיד תהיה חשיבות גבוהה לצורך הדגשת הריסים.

מסיימים בשפתיים

לאט לאט ירדנו למטה עד שהגענו לשפתיים, שוק האיפור מלא במגוון רחב של שפתונים וגלוסים בגוונים שונים, אותם נוכל לבחור על פי טעם אישי ועל פי האופנה. במידה ולדוגמא, מתחשק לנו ללכת על מראה חושני יותר שפתונים בגווני האדום השונים יעזור לנו במלאכה. אם בא לנו דווקא על המראה הנשי והרך יותר נוכל להשתמש בגלוס או בשפתון בגוון הקרוב לצבע הטבעי של השפתיים שלנו.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר