איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

תיק איפור

תיק איפור מקצועי

כל מאפר מקצועי זקוק לתיק איפור אותו הוא סוחב. זהו בעצם כלי העבודה העיקרי של המאפר, וכך ניתן לזהות מאפרים מקצועיים ברחוב, מסתובבים עם תיקים קשיחים כסופים. תיק איפור משמש למגוון ייעודים:

  • איפור שמתרחש בסט צילומים או במקום אליו הזמינו אותך לאפר
  • רענון האיפור האישי שלך
  • איפור במהלך נסיעות

איך לבנות תיק איפור מושלם?

תחילה יש לבחור תיק איפור מתאים. יש שבוחרים תיק שקוף, תיק מויניל, מזוודה קשיחה עם לוגו של חברת האיפור, או תיק מעוצב וצבעוני. לעתים בקורס איפור מקבלים בתחילת הקורס תיק איפור, ויש לברר זאת לפני תחילת הקורס. כדאי לבחור בתיק איפור עם תאים סגורים ומופרדים, כדי לאפשר הפרדה בין מוצרי האיפור שלך. תיקי איפור רבים מכילים מעבר לרוכסנים גם תאים נפרדים לאחסון תכשיטים, עפרונות לגבות ומברשות, וגם תא נפרד לפריטי טואלטיקה. חשוב לבחור תיק איפור עם תא נפרד למוצרים נוזליים.

תחילה הניחו את הפריטים הקטנים יותר כגון איליינרים, ליפליינרים או מברשות קטנות. אלו צריכים להיות ממוקמים בתחתית השטוחה של התיק. יש לנסות להניח כמה שפחות איפור נוזלי או אבקתי בתיק כדי למנוע נזילות מיותרות. יש להניח מוצרים אלו בתאים נפרדים כשהם עטופים בשקיות פלסטיק סגורות.

כעת יש להוסיף פריטים עדינים כמו בושם או תכשיטים. יש להניחם בשקיות בד קטנות, ולרפד שקיות אלו עם צמר גפן. כדי להכין תיק איפור בסיסי כדאי להשתמש במוצרי היופי הטובים ביותר, ולארוז קונסילר טוב לכיסוי של עיגולים שחורים מסביב לעיניים או פצעים ואדמימות. פודרה מאט היא גם שימושית לשמירה על צבע עור הפנים אחיד. גם ערכת איפור גבות, מסקרה עבה ועפרון אייליינר יהיו שימושיים בתיק הבסיסי. לבסוף ניתן להוסיף לתיק גם סומק וליפגלוס.

 

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר