איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

שולחן איפור

כל מאפרת זקוקה לשולחן איפור מקצועי. אם את מתלבטת איך לבחור שולחן איפור או כיצד לארגנו, מדריך זה יספק עבורך את כל התשובות.

למאפרות רבות, שולחן האיפור הינו פריט הריהוט החשוב ביותר, והציוד הכבד ביותר שהן מתעסקות בו. גם לחובבים, שולחן האיפור איננו חייב להיות מקום בו זורקים את הבגדים בערב, ולמעשה, קיימים לשולחן האיפור שימושים רבים אותם נסקור במדריך זה.

תחילה חשוב להבין עובדה חשובה שרבים לא מבינים אודות אחסון איפור. אם את שומרת את האיפור שלך במקלחת, רצוי שתדעי כי האיפור מתקלקל כך מהר כי הוא נמצא בסביבת לחות כל הזמן. גם שמירת האיפור בשולחן העבודה איננה יעילה משום שכך השולחן כל הזמן נשאר מבולגן. הפתרון לכך הוא לקנות שולחן ייעודי לאיפור, או לקנות שולחן רגיל ולהסב אותו לשולחן איפור באמצעות מגירות, מראה ותאורה. בסרטון תוכלו לצפות בשולחן איפור מקצועי לדוגמה, ותוכלו גם ללמוד כיצד לארגן את השולחן בצורה מסודרת ויעילה.

ארגון וסידור שולחן איפור

שולחנות איפור נועדו לאחסון ושמירה על מוצרי הקוסמטיקה והאיפור השונים שהופכים אישה למטופחת ויפה. שולחנות איפור שומרים על הטריות והרעננות של המסקרה, הליפסטיק, ושאר מוצרי האיפור השונים. כשאתם ממקמים את שולחן האיפור חשוב לשים אותו במקום חשוך ויבש כדי שמוצרי האיפור לא יפגמו.

הפריט הראשון שנדאג לו הן מברשות האיפור. בסרטון תוכלו לראות כיצד אפשר לקחת צנצנת רגילה, למלא אותה באבנים, וכך ליצור מעמד אסתטי למברשות איפור. כפי שאתם רואים, בצד שמאל יש כמות נכבדת של מגרות, שבדרך כלל נדרשת למאפרות מקצועיות. המאפרת סידרה את כל צלליות העיניים על השולחן, כך שהן יהיו זמינות וגם נראות. את המגרות המאפרת קנתה באופיס דיפו. המראה על השולחן היא מתקפלת, וכך היא תופסת פחות מקום, ויש בפנים מספר נורות לתאורה. הערכה של המאפרת הזו היא ממש מקיפה, אך אל תדאגי אם את מרגישה שהשולחן שלך פשוט יותר, הרעיון הוא לארגן את האיפור שלך לפי הצרכים שלך.

כיצד לבחור שולחן איפור?

כאשר בוחרים שולחן איפור אפשר למצוא שולחנות מיוחדים עם מאפיינים כגון:

  • מראה מגדילה או מראה רגילה
  • שולחן במראה עתיק
  • שולחן איפור קטן לצד המיטה
  • שולחן איפור מקצועי
  • שולחן איפור ייעודי לבמה או לטלוויזיה
  • שולחן הכולל מגרות
  • שולחן הכולל תאורה

איפה לקנות שולחן איפור?

ניתן לרכוש שולחן איפור בחנויות ריהוט כגון איקיאה. השולחנות הפשוטים עולים כמה מאות שקלים, ואינם כוללים תאורה או מראות. השולחנות היקרים יכולים לעלות כמה אלפי שקלים. לפני הרכישה רצוי שתחשבי עד כמה מקצועי צריך להיות שולחן האיפור שלך.

אתרים למציאת שולחן איפור

  • אפשר למצוא שולחן המנס באיקאה ב- 1,295 ש"ח.
  • בשמרת הזורע תמצאו שידות עם מראה שיכולות לשמש כשולחנות איפור איכותיים מעץ מלא.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר