איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

קונסילר

בחירת קונסילר בצורה נכונה יכולה להפוך אותך מ"נראית טוב" ל"פצצה". קיראי כיצד לבחור קונסילר וכיצד להשתמש במוצר קטן, מהפכני וזול כדי להיראות במיטבך.

מטרתו העיקרית של הקונסילר היא לכסות או להסוות את הדברים המציקים בפנים שלנו. הקונסילר יכול לטשטש כהות בעור, כתמים ומגוון פגמים נוספים, וממש מקנה לעור מראה חלק יותר.

איך בוחרים קונסילר?

לכל בעיית עור באזור שונה יש לבחור קונסילר מתאים. הבעיות הנפוצות הן:

  • כהות ושקיקים מתחת לעיניים – נשים רבות נוטות לבחור בטעות קונסילר בהיר יותר מעור הפנים. זוהי טעות נפוצה וכדי להתמודד איתה עלייך לבחור קונסילר בדרך הבאה: הביטי באיזורים בשקיקים מתחת לעיניים וראי איזה גוון יש להם. אם הם כהים בגוון כחול יש לבחור קונסילר אדמדם, אם הם כהים בגוון סגול יש לבחור קונסילר צהוב ולכהות בגוון חום יש להשתמש בגוון ורוד.
  • פיגמנטציה – כדי לטשטש כתמים מסוג זה, יש לעשות שימוש בקונסילר שהוא בגוון המייק אפ שלך=בגוון העור שלך.
  • חצ'קונים – לחצ'קון בודד ניתן להשתמש בקונסילר בגוון העור. אם מדובר על מתקפה אמיתית של פצעונים כדאי לעשות שימוש בצבע ירקרק. הצבע הירוק הוא ניגודי לצבע האדום ויעניק לעור מראה בריא יותר. כדאי להשתמש בצבע זה בעדינות ולשלב שימוש במייק אפ מתאים.

טיפ: יש שלל מרקמים של קונסילרים – קונסילר מוצק, קונסילר נוזלי, קונסילר משחתי ועוד. הכלל הוא לבחור מרקם לקונסילר לפי המרקם של העור. באזורים עדינים (כמו עיניים) כדאי לבחור קונסילר אוורירי ובאזורים עבים יותר כדאי לבחור קונסילר רגיל.

איך למרוח קונסילר?

  1. יש להניח מעט קונסילר בעזרת הזרת או בעזרת ספוגית מתאימה מתחת לעיניים ולטפוח בעדינות כדי ליצור מראה אחיד.
  2. הקפידי לעבוד על האזור הקרוב ביותר לריסים מתחת לעיניים – שק הדמעות. ניתן להגיע לאזור בקלות בעזרת מרשת קונסילר מתאימה. אין דרך נכונה לעשות זאת וביחרי את האמצעי המתאים לך ביותר.
  3. טיפ: את הקונסילר יש לשים בצורת טפיחות קלות ולא בצורת מריחה. הסיבה לכך היא ששיטת המריחה תגרום להסרה של חלק גדול מהקונסילר והמראה שיתקבל לא יהיה אחיד. טפיחות אצבע עדינות הן הדרך המקובלת על רוב הנשים.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר