איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

פודרה

הפודרה מקבעת את המייק אפ, מנטרלת את הברק ויוצרת מראה אחיד לעור הפנים. בואי ללמוד כיצד להשתמש בפודרה בצורה נכונה על עור פנייך.

פודרה היא אבקה דחוסה שקופה או בצבע, שיכולה לשמש ככיסוי לעור הפנים, לקיבוע האיפור והפיכתו לעמיד יותר, לנטרול הברק, לספיגת שמנוניות וליצירת מראה פנים אחיד. לפני שאת משתמשת בפודרה רצוי להתאים אותה לעור פנייך. אם את בעלת עור שמנוני או רגיל מומלץ להשתמש בפודרה בתפזורת או בפודרה דחוסה. רצוי שנשים עם עור יבש ישתמשו בפודרה דחוסה, כדי שהפודרה לא תוסיף ותייבש את העור.

איך שמים פודרה?

כדי למרוח פודרה יש להשתמש במברשת, ספוגית או פאף. לא משנה כיצד את מורחת את הפודרה, חשוב לשמור על היגיינת הפנים ולנקות את המברשות. אם את עומדת בפני יום צילומים, חשוב להשתמש בפודרה, כדי שהתמונות שלך לא יצאו עם ברק ויתקבל מראה מאט יפייפה. כיום ישנה פודרה שקופה שעוזרת לנו מאוד כי היא לא משנה את גוון המייק אפ שהתאמנו לעצמנו. רצוי לסחוב פודרה דחוסה בתיק איפור, כדי לבצע תיקונים נדרשים. אפשר ליצור מראה מבריק ובולט בעיניים בעזרת איפור האזור בפודרה בהירה.

גיוון באיפור הפודרה

למאפרים מקצועיים ישנם שימושים נוספים בפודרה, כמו למשל שימוש בפודרה בתור איפור עיניים, אייליינר, סומק, שפתון ואף צבע לציפורן. אפשר להשתמש בפודרה יבשה לכיסוי פשוט, או להשתמש בפודרה צבעונית ולחה ליצירת רושם גדול יותר. כיום ישנה דרישה לאיפור פודרה מינרלית, וסוג זה של פודרה נעשה זמין ופופולרי מאוד בשנים האחרונות.

רבים חושבים שפודרה יוצרת מראה זקן יותר, אולם הטכנולוגיה החדשה באיפור מאפשרת למאפרים מקצועיים להשתמש בפודרה בצורה שתתמזג עם העור ותיצור מראה אחיד וטבעי. גם אם יש לך עור שמן תוכלי להשתמש בפודרה מיוחדת שלא מכילה חומרים נוספים כמו טלק. הפודרה המינרלית היא דוגמה מצויינת לכך, והיא יוצרת מראה ללא פגם כששמים אותה.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר