איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

מייק אפ

כל אישה יודעת שהמייקאפ הוא חברה הטוב ביותר, במיוחד במזג האוויר הקשה השורר בישראל. קיראי כיצד לבחור מייק אפ מתאים וכיצד למרוח אותו בצורה הטובה ביותר שיש, כדי לטשטש את מה שצריך, ולהדגיש את הדברים החשובים באמת.

מדריך זה יסקור את ההבדלים בין סוגי מייקאפ שונים וכיצד יש לבחור בייק אפ בצורה הטובה ביותר. המייקאפ איננו כלי לטשטוש והחלקה של העור בלבד, והוא נועד להגן על העור מפני מזג האוויר, לכלוך ואבק. בנוסף, מוצרי איפור רבים גורמים לייבוש העור ולכן יש ליצור שכבת הגנה על העור בעזרת מייק אפ.

התאמת המייק-אפ שלך

 • אישה בעלת עור יבש – כיצד לבחור במייקאפ עשיר בלחות, בדרך כלל מומלץ מייק אפ קרמי
 • אישה בעלת עור רגיל – כדאי לבחור במייק אפ על בסיס מים
 • אישה בעלת עור שמנוני – כדאי לבחור במייקאפ נטול שמן

מדריך רכישת מייק אפ

 • כדי לדעת איזה סוג עור יש לך כדאי להתחיל להשתמש במייק אפ על בסיס נוזלי המגן על העור, ורק לאחר מספר שימושים רצוי לבחור במייק אפ אחר על בסיס אחר אם יש צורך בהתאמה
 • כאשר את ניגשת לרכישת המייק אפ ברשתות הפארם השונות כדאי לבחור את המייק אפ בתאורה נכונה. תאורה טובה היא אור יום טבעי ולא תחת מנורה. לכן, כמו בבושם, כדאי לעשות שימוש קל בטסטר ו"לצאת לסיבוב" כדי לקבל את התוצאה הטבעית והבחירה הנכונה.
 • אל תיסחפי רק אחרי המותגים והפרסומות של אסתי לאודר, רבלון ולנקום. העדיפי מייק אפ שמתאים לך, גם אם כל החברות שלך אמרו שהוא גרוע. לכל עור יש רגישות שונה ולכן כדאי לנסות מה שמתאים לך באמת.

איך שמים מייק אפ

 1. לפני הנחת הפאונדיישן שיטפי את ידייך. הלכלוך בער הידיים עלול לחדור לעור הפנים וליצור גירוי או פצעונים. הדרך הטובה להימנע מכך היא לשטוף את הידיים לפני השימוש ובכל מקרה מומלץ לעשות שימוש בספוגית או מברשת מתאימה.
 2. נקי את עורך ומירחי מעט קרם לחות. הקרם יגן על העור ויסייע למייקאפ להיראות טבעי יותר.
 3. מרחי קונסילר מתחת לעיגולי העיניים ובכל מקום בו יש לך פגמי עור. בשעת המריחה שימי לב להתרחק מאזור העיניים הרגיש, ועבדי מכיוון העיניים החוצה ופנימה לכיוון האף.
 4. שימי את הבסיס (המייק אפ) בעזרת הספוגית. כמה שפחות-כך טוב יותר. זיכרי שהמטרה שלך היא למרוח את המייקאפ בצורה אחידה על עור הפנים. כמו כן – הימנעי ממריחת מייק אפ באזור הצוואר.
 5. אבקי מעט את פנייך בעזרת פודרה מיד כשסיימת למרוח את המייק אפ, רק כדי לשמור על האיפור במקומו.
 6. השלימי את הליך האיפור כרצונך.
 7. הביטי במראה מקרוב כדי לוודא שלא נשארו כתמי מייק אפ שלא התערבבו היטב עם אחרים. התייעצי עם חברה טובה או עם ההורים לפני שאת יוצאת מהבית כדי לוודא שהאיפור נראה טוב.
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר