איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

מברשות איפור

מאפרת מקצועית כל הזמן משתמשת במברשות שונות לאיפור. במדריך זה בנינו עבורך הסברים מפורטים שיעזרו לך להשתמש במברשות האיפור בצורה הטובה ביותר ולשים את האיפור כמו שצריך.

כולן יודעות שחשוב לקנות איפור ברמה גבוהה, אבל גם עם האיפור הטוב ביותר צריך להשתמש במברשות איפור בצורה נכונה, ולטפל בהן כמו שצריך. מדריך זה יעזור לך לעבור לרמה גבוהה יותר של שימוש בכלי האיפור ובמברשות השונות.

מברשות איפור – לא רק למאפרות מקצועיות

לנשים רבות ישנה רתיעה משימוש במברשות, כי זה נראה להן מקצועי ומסובך מדי, אך על ידי ההכוונה הנכונה אפשר ליצור אפקטים מדהימים של איפור בפשטות ובקלות. ישנן סוגים שונים של מברשות, וחשוב להכיר אותן ולדעת כיצד להשתמש בכל אחת. הכלל הראשון של השימוש במברשות הוא לאסוף כמה שיותר, משום שרק עם ההתנסות תוכלי לדעת איזו מברשת מתאימה לכל מטרה.

בחירת מברשת

שיער של מברשת איפור יכול להיות עשוי מסיבים טבעיים כמו מסנאי, עז, צובל או שיער סוס. ישנן גם מברשות העשויות מסיבים סינתטיים. ישנם אנשים שאלרגיים לסוגי סיבים, ולכן לפני שאתן מאפרות מישהו אחר חשוב לברר אם קיימת אלרגיה כזאת. כדאי להשתמש בכל פעם רק במוצר חדש אחד, וכך תוכלי לגלות אם את אלרגית, וכיצד הגוף מגיב למוצר.

מברשות בסיס


איך לבחור מברשת בסיס?

אנו משתמשים במברשת בסיס על מנת לשים שכבת בסיס על הפנים. המברשת הזו עשוייה בדרך כלל מסיבים סינתטיים. רוב מברשות הבסיס כוללות ראש מעוגל שנראה כמו מרית קטנה.

מברשת קונסילר


איך להשתמש במברשות קונסילר

מברשות קונסילר נראות כמו מברשות בסיס מוקטנות. הגודל הקטן יותר מאפשר למברשות אלו לכסות כתמים ואדמומיות בעור ולהסתיר אותם. כדי לשים קונסילר נטבול את המברשת בקונסילר הנוזלי ונכסה את האזור שנרצה להסתיר.

מברשת פודרה

מברשות אלו כוללות ראשים מנופחים של סיבים, והן אידיאליות כשרוצים לשים פודרה.

מברשות סומק


איך משתמשים במברשת סומק?

מברשות אלו מזכירות מברשות פודרה קטנות עם קצה מעוגל או משופע. מברשות אלו הן אידיאליות למי שרוצה לשים סומק או ברונזר ללחיים.

מברשות עיניים

ישנו מגוון עצום של מברשות עיניים, וזה עלול לבלבל מאפרות מתחילות.

מברשות גבות

מברשת הגבות היא קשיחה ובנויה עם שיפוע, כדי שתוכלו להגיע למראה טבעי. מברשת זו עוזרת לשים קצת צבע לגבות ולמלא את הגבות באזורים דלילים יותר.

מברשות צללית

מברשות אלו רכות יותר ממברשות הגבות, ויש להן ראש ריבועי שנועד לפזר את הפודרה ואת הצללית בצורה שווה על העפעפיים. מברשות אלו הינן שימושיות ביותר.

מברשות נוספות

מברשות ערבוב, מברשות טשטוש, מברשות שפתיים

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר