איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

ליפסטיק

הליפסטיק (אודם או שפתון) מוכר לאנושות כבר 5,000 שנה לערך והמלכה קלאופטרה נהגה להשתמש בשפתון שנוצר מחיפושיות ונמלים. בואי גלי את המוצר שיהפוך את שפתייך לחושניות ונחשקות תוך דקות, ולימדי כיצד לבחור בעצמך ליפסטיק מתאים.
שפתון
צילום: Debs

כולן יודעות ששפתון משמש להבלטה והברקה של השפתיים, ומגיע בשלל צבעם אך למרות הכל הצבע המבוקש ביותר הוא עדיין הצבע האדום. השפתון עשוי בדרך כלל מחומרים כימיקליים מיוחדים שאינם רעילים ומכיל פיגמנטים, שמנים, קרמים ועוד.

איך שמים אודם?

  1. ביחרי את צבע השפתון ואת הגימור שלו. בחירה נכונה תהיה בליפסטיק שמתאים לגוון השפתיים שלך ולצבע הצל שהן יוצרות. ליפסטיק בגוון מט ישווה לך גימור מעודן יותר ויתאים לאיפור יומיומי, לעומת שפתון בגוון מבריק או גלוס שיימשכו את תשומת הלב של הגברים ויתאימו יותר לבילויי ערב. את השפתון שמים בסוף תהליך האיפור ולכן השלימי את כל שלבי האיפור ורק לאחר מכן מרחי שפתון.
  2. תחילה, מרחי מעט שפתון לחות או וזלין כדי להעניק לשפתייך לחות. רצוי להשתמש בשפתון לחות המכיל חומרים טבעיים ללא פטרולטום.
  3. שרטטי בעזרת ליפ ליינר (תוחם שפתיים) את קצה השפתיים שלך. התחילי במרכז העליון של השפתיים ומרחי בתנועות טבעיות החוצה. הקיפי את הגבולות העליונים של השפתיים על מנת להבליט שפתיים דקות וליצור מראה מלא יותר. לבעלות שפתיים מלאות – מומלץ לשרטט את קו השפתיים בצורה ברורה יותר.
  4. מרחי מעט ליפסטיק מהשפופרת, או בעזרת מברשת ליפסטיק קשיחה. כסי את השפתיים בצורה שווה. חשוב מאוד לא לחרוג מקו השפתיים הטבעי.
  5. הסירי את שאריות הליפסטיק כדי ליצור מראה אחיד על כל השפתיים.
  6. זיכרי כי ליפסטיק נוטה להימרח ולהישאר על כוסות קפה ובקבוקים ולכן מומלץ לרענן את הליפסטיק לאחר כל ארוחה או שתייה כדי לשמור על המראה הנקי והאחיד. אם את יודעת שבוודאות תאכלי או תשתי, לדוגמא: יציאה לארוחה רומנטית עם דייט, כדאי לך לשקול לעשות שימוש בשפתון עמיד – כדי שלא תאבדי את זוהרך לאחר האוכל.

ליפ גלוס

ליפ גלוס נמרח מעל השפתון ולעיתים ישירות על השפתיים והוא מקנה לשפתיים מראה רטוב. הליפ גלוסים הנפוצים הם:

  • ליפ גלוס מעבה שפתיים
  • גלוס שקוף
  • גלוס נצנצים
קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר