איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

קורס איפור קבוע

זה ממש לא קל למצוא את הזמן להשקיע באיפור בכל בוקר ולפעמים גם פעמיים או שלוש במהלך היום, בעיקר בהתחשב בעובדה שבעיקר בשעות הבוקר יש כל כך הרבה מה לעשות וכל כך מעט זמן להספיק הכול.

כך יוצא שנשים רבות מגיעות למצב בו הן מזניחות את האיפור ומסתפקות במריחת ליפסטיק וסומק ברפרוף 2 דקות לפני שהן יוצאות מהבית, מה שגורם להן לא להיות מרוצות לגמרי מאיך שהן נראות. כי מה לעשות שבין הקפה, סנדוויצ'ים לילדים והכנתם ללימודים ולגן, הרפרוף על העיתון ולבישת הבגדים, ההשקעה בכל נושא האיפור מוזנחת לעיתים קרובות. הפתרון עבור אותן הנשים יכול לבוא בדמותו של איפור קבוע.

כשיש ביקוש לשירות, יש דרישה למקצוע (ולהפך)

הקדמה והעובדה שיותר ויותר נשים משלבות את האימהות עם קריירה, גורמת לרבות מהן לחפש קיצורי דרך לדברים אשר לוקחים מהן זמן מיותר. הן רוצות להיראות הכי טוב שאפשר, אבל אין להם את הזמן להשקיע בעצמן בצורה מספקת, מהסיבה הזאת יותר ויותר נשים בודקות את האפשרות של איפור קבוע ורבות "הולכות על זה" בסופו של דבר. בכוחו של איפור קבוע לחסוך כל בוקר כמה דקות קריטיות המושקעות במריחת איפור רגיל. ואכן איפור קבוע הפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות וכשיש ביקוש לשירות, יש גם דרישה ללימוד המקצוע ואנשים רבים בעיקר כאלו העוסקים בתחומי היופי והקוסמטיקה פונים ללמוד קורס איפור קבוע ולהציע את השירות הזה לנשים הרבות המעוניינות בו.

אז מה זה בכלל איפור קבוע?

איפור קבוע הוא טכניקת איפור המבוססת על שיטת הקיעקוע, בהליך יצירת האיפור הקבוע על פניהן של המטופלות, מוחדר פיגמנט בעל צבע לעור באמצעות מחטים. איפור קבוע עשוי להחזיק מעמד במשך מספר שנים, (אורך החיים של האיפור הקבוע תלוי גם באזור בפנים בו הוא מבוצע) ניתן להסירו באמצעות לייזר.
את האיפור הקבוע ניתן לבצע באזורים שונים בפנים ביניהם: איפור קבוע בגבות (הרחבתם, הארכתם, קיצורם, עיבוים או עידונם), איפור קבוע בעיניים (צביעת קו העין) ואיפור קבוע בשפתיים (קו תוחם להדגשת צורת השפתיים או מילוי השפתיים בצבע).

מה לומדים בקורס איפור קבוע?

קורס איפור קבוע משלב לימודים עיוניים עם לימודים מעשיים והתנסויות בפועל. במהלך הקורס ילמדו הנרשמים נושאים רבים ומגוונים ביניהם: כל מה שצריך לדעת אודות מבנה העור, טשטוש פגמים, מורפולוגיה, קעקועים, תיקוני טעויות, תורת הפיגמנטים, נקודות חן, התאמת צבעים, המכשירים השונים המשמשים לאיפור קבוע וההבדלים ביניהם, כיצד שומרים על סטריליזציה והיגיינה של המכשור ועוד נושאים רבים ומגוונים.

על הפרטים הטכניים

ישנם מגוון רחב של בתי ספר ומכונים ברחבי הארץ המציעים מסגרות של קורסים לאיפור קבוע, ביניהם תוכלו למצוא את: בית הספר לאיפור של רווית אסף, בית הספר לאיפור של גיורא שביט, איב סנטר ועוד.. משך הלימודים של קורס איפור קבוע יתפרס בדרך כלל על בין 4 ל- 25 מפגשים, כאשר כמות המפגשים, אורכם ומשך הזמן עליו הם יתפרסו יהיו תלויים בגורמים שונים כמו: המקום בו תבחרו ללמוד את הקורס והתכנים הלימודיים שהוא מציע (יש מסגרות של קורסים המעמיקים יותר ומציעים נושאי לימוד רחבים יותר בתחום האיפור הקובע ויש כאלו שפחות).

מה אפשר לעשות עם זה?

בוגרי הקורסים במוסדות המוכרים לכך, יקבלו תעודה המסמיכה אותם לעסוק בתחום של איפור קבוע, הם יוכלו לעסוק בזה באופן עצמאי על ידי קבלת לקוחות משלהם או להשתלב במכוני יופי וקוסמטיקה, מרכזי ספא או קליניקות לרפואה אסתטית כשכירים.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר