איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

קורס איפור מקצועי

רוב האנשים מעריכים יופי ואסתטיקה וכשבחורה יפה ומטופחת תעבור על ידם הם לא יוכלו להתעלם ממנה (ולא רק גברים). העניין הוא שגם בחורה שנולדה עם נתונים טבעיים שנתפסים כ-יפים, כנראה תראה הרבה פחות יפה וזוהרת אם היא תצא מהבית כשהיא נראית בדיוק איך שהיא קמה מהשינה לעומת הפעמים בהם היא תצא מהבית כאשר היא לבושה בלבוש מחמיא ומאופרת בצורה המתאימה לה והמדגישה את תווי פניה.

כן, בנות מה לעשות שבשביל להוציא את המקסימום מהנתונים הטבעיים שלנו אנחנו צריכות להשקיע ולהתאפר, לצבוע ולפדר, להדגיש ולהסתיר. אז יש כאלו שעושות את זה רק כדי לצאת מידי חובה בצורה מינימליסטית וזריזה ויש כאלו שהאהבה והמשיכה הגדולה שלהם לתחום האיפור סידרה להם בסופו של דבר, אחלה מקצוע.

אז אם תמיד התחברתם לצד האומנותי שלכם, אתם חובבים גדולים של יופי ואסתטיקה ושמים לב לפרטים הקטנים ואתם בדיוק בשלבים שאתם חושבים על לימודים בדרך למקצוע שמתאים לכם וגם יכול להניב משכורת נאה, קורס איפור מקצועי היא כנראה אפשרות ממש טובה בעבורכם, בדרך למקצוע שיישב עליכם כמו כפפה על היד. קורס איפור מקצועי יכשיר אתכם להיות מאפרים מקצועיים ולעסוק במקצוע שיש בו הכול מהכול, אומנות ויצירה, חשיבה ופרקטיקה, עבודה עם אנשים והמון המון אתגר וסיפוק (כאשר עומדים באתגר).

אז איפה לומדים את זה?

ישנם שלל בתי ספר לאיפור ברחבי המציעים קורסים במתכונות שונות לאיפור מקצועי. רבים מבתי הספר לאיפור נמצאים בבעלותם של מאפרים מקצועיים בעלי שם בתחום האיפור הארצי והבינלאומי כמו: מיקי בוגנים, רווית אסף, גיורא שביט, ירין שחף ועוד וחלק גדול מבתי הספר לאיפור הם שלוחות של רשתות עולמיות בתחום האיפור: קריולן, אל מקיאג' ועוד. בתי הספר לאיפור מבטיחים לנרשמים לקורסים לאיפור מקצועי, להכשיר אותם ולתת להם את כל הכלים שהם צריכים בכדי להיות מאפרים מקצועיים. חלק מבתי הספר אף יעזרו לבוגרים (או לפחות לבוגרים המצטיינים) להשתלב בעבודה בתחום. לימודי האיפור המקצועי משלבים לימודים עיוניים לצד החלק המעשי והתנסויות בסוגים שונים של איפור בפועל ומעבר לפרקטיקה שהם נותנים הם גם נחשבים ללימודים חווייתיים ומהנים באופן מיוחד.

מה לומדים בקורס איפור מקצועי?

קורס איפור מקצועי אמור לתת לכם את כל הכלים והידע שיהפכו אותם למאפרים מקצועיים, אז נכון שאיפור תלוי בצורה רבה באופנה והיא כידוע כל הזמן משתנה. אבל, הטכניקות, הדרכים לאיפור והשימוש במוצרים האיפור תלמדו לעומק בקורסים הללו. במסגרת הקורס, ילמדו ויתנסו התלמידים בסוגים שונים של איפור לאירועים ומטרות כאלו ואחרות כמו: איפור יומיומי, איפור גוף, איפור אומנותי, איפור ערב, איפור כלות, איפור במה, איפור אופנה ועוד, מה שייתן להם את האפשרות בשלבים מאוחרים יותר להתמחות ולבחור את התחום הספציפי באיפור שהם הכי מתחברים עליו. השיעורים השונים במסגרת קורס איפור עוסקים בנושאים שונים בעולם האיפור כמו: מוצרי האיפור וסוגיהם השונים, גוונים באיפור, התאמת צבעי איפור לתאורה, כיצד מאפרים לטלוויזיה, כיצד מסתירים פגמים, טכניקות באיפור, ההבדלים בין איפור קיץ ואיפור חורף ועוד..

קצת פרטים טכניים

המפגשים במסגרת קורס של איפור מקצועי מתקיימים בדרך כלל בשעות הערב, כך שהלימודים לא פוגעים בתלמידים שעובדים בעבודה בתחומים אחרים ואף קיימת בפניהם האפשרות לשלב את המקצוע הנוכחי שלהם עם תחום האיפור. משך הלימודים יערך בדרך כלל מספר חודשים (ברוב המקרים בין 3 חודשים ל-8 חודשים).

מה צופן העתיד של בוגרי קורס איפור מקצועי?

בסיום הלימודים יקבלו הבוגרים תעודת הסמכה לעסוק בתחום האיפור ואז הדרך לתחילת הדרך שלהם כמאפרים תיפתח. בוגרי קורס איפור מקצועי יוכלו לעבוד כמאפרים באופן עצמאי, או להשתלב כמאפרים שכירים במכוני יופי, סלוני כלות , על סטים של פרסומות או תכניות טלוויזיה, בצילומי אופנה, בתיאטרון או בסרטים, בחברות הקוסמטיקה השונות או בכל מקום אחר המעסיק מאפרים.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר