איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

קורס איפור לנערות

כולנו אוהבות להיראות יפות ולהרגיש טוב עם עצמנו, בעזרת לבוש מחמיא נוכל להדגיש את היתרונות של הגוף שלנו (ולהסתיר את החסרונות) ובאמצעות איפור נכון נדגיש את היופי של הפנים שלנו (ונסתיר את הפגמים). המודעות ליופי ולאסתטיקה מתחילה עוד בגילאי ילדות, בנות רבות אוהבות למדוד את הבגדים של האימהות שלהן ולצבוע את הפנים עם אחד השפתונים שלהן.

אז כמובן שילדה בת 5 עדיין לא צריכה לדעת איך להתאפר, אבל בגיל 15 או 16 המצב כבר שונה לגמרי. בגיל ההתבגרות המודעות למראה החיצוני הופכת להיות הרבה יותר משמעותית וחשובה לביטחון העצמי ואיפור נכון הופך להיות הרבה מעבר למשחק בחדר של אימא.

כשההורמונים לא בעדן

כאמור, בגיל ההתבגרות חלים שינויים רבים בגופן של הנערות ובהליך לא קל הן הופכות לאט לאט מילדות לבחורות צעירות. אבל לצערן של הנערות (וגם של הוריהן) השינוי לא מתקיים בין לילה והוא מלווה בהרבה תופעות לוואי: החזה שלפעמים גדל מהר מדי ואז הן מרגישות מבוכה ולפעמים הוא לוקח את הזמן בהליך הגדילה ואז הן נלחצות שהן תישארנה שטוחות. עור הפנים הופך להיות שמנוני ונערות רבות סובלות מחצ'קונים בגילאים הללו. מצבי הרוח משתנים ולעיתים מרגישים כמו רכבת הרים רגשית והמודעות לקיום וליתרונות של בני המין השני נוחתת עליהן בדיוק שהן בתקופה הכי פחות זוהרת שלהן (לפחות ככה הן מרגישות). כך שהתסכול שהן חשות מהעובדה שצמח להן חצ'קון ענקי במרכז המצח בדיוק ביום שיש להן שיעור אנגלית עם נער שהן מאוהבות בו מהכיתה המקבילה, מובן לחלוטין ואין מה לעשות שההורים של אותן נערות הכי זמינים בשביל שהיא יוציאו עליהם את העצבים שלהן.

עוזרים להן להרגיש יותר טוב עם עצמן

אז בכדי לעזור ולו במעט לאותן הנערות להרגיש יותר טוב עם עצמן או לפחות עם איך שהן נראות. כדאי שאותן נערות תדענה איך להתאפר בצורה נכונה שתחמיא להן ותגרום להן לאהוב ולא לכמה רגעים את מה שהן רואות מול המראה ובכדי למנוע מצב שהן יסגלו לעצמן איפור לא נכון שבמקום לייפות אותן ולהדגיש את תווי הפנים שלהן הוא יבגר אותן, לא יחמיא להן וישיג תוצאות הפוכות ממה שהן מצפות, כדאי שהן יעברו הדרכה מקצועית כיצד לעשות זאת בצורה הנכונה. הדרך הטובה ביותר היא באמצעות הרשמה לקורס איפור לנערות המועבר על ידי מאפרים מקצועיים. קורס שכזה ייתן להן את הכלים להתאפר נכון, להיראות יותר טוב ולהרגיש בהתאם, כי אין מה לעשות מה שלא עושה הטבע עושה הצבע (על הפנים) ובגיל ההתבגרות הטבע לא בדיוק בעד הנערות.

מה הן ילמדו בקורס לאיפור?

רוב הקורסים לאיפור המיועדים לנערות יציעו תכנים המיועדים באופן פרטני למה שאופייני לגילאים הללו, כך יצא שהנערות ילמדו בין היתר: איך לטשטש את הפגמים השונים על הפנים שלהן, איך להתאפר בצורה עדינה ומינימליסטית לבית הספר, איך מדגישים את תווי הפנים, באיזה מוצרי איפור כדאי להשתמש לסוג העור שלהן ובאיזה פחות, איך לנקות את הפנים בצורה נכונה ובכלל כל סודות האיפור הבסיסי וכל מה שחשוב שנערות צעירות ידעו על נושא האיפור, רגע לפני שהן הופכות להיות נשים צעירות.

איך בוחרים קורס מתאים?

ישנם מגוון רחב של בתי ספר לאיפור המציעים קורסים לאיפור עבור נערות צעירות, הקורסים יכולים להגיע במתכונת של חוגים שנתיים, של סדנאות בחופשים או הפעלות בימי הולדת ובצורות אחרות. הורי הנערות ביחד איתן צריכים להחליט איזה מתכונת של קורס הכי מתאימה בעבורן ואיזה בית ספר לאיפור הכי טוב מבחינתן (במידה ומדובר בקורס איפור המתקיים באחד מבתי הספר לאיפור). מה שחשוב לקחת בחשבון בבחירת המקום בו הן תלמדנה איפור הם קריטריונים כמו: המיקום הגיאוגרפי של בית הספר, מתכונת הקורס, התכנים הנלמדים באותו הקורס וכמובן גם העלויות. מה שהכי חשוב בהליך הבחירה, הוא שהנערה תהיה מעורבת בהחלטה ותהיה שלמה איתה.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר