איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

קורס איפור אישי

"להיות יפה זה מבפנים" יגידו אנשים רבים, אבל כנראה שגם אותם יפי הנפש יתקשו להרגיש יפים מבפנים כשהם יקומו בבוקר יסתכלו במראה וירגישו שהם נראים על הפנים. אין מה לעשות לרוב האנשים ובעיקר לנו, הנשים חשוב להיראות טוב ובשביל להיראות טוב צריך לעיתים קרובות להתאמץ.

אז רובנו קמות בבוקר קצת יותר מוקדם ממה שצריך (ומשתדלות לא לפגוע בשנת היופי שלנו), שוטפות את הפנים בסבון שמתאים לסוג העור שלנו (ככה לפחות הקוסמטיקאית הבטילה), שמות את הקרמים של הבוקר ועד שהמים לקפה רותחים, בוחרות את הבגדים שנלבש באותו יום. אחרי הקפה והבגדים מגיע שלב האיפור, כי אין יותר מדי נשים שיוצאות מהבית איך שהן נראות בבוקר, רובינו מעוניינות להסתיר את מה שאנחנו לא רוצות להראות ולהדגיש את היתרונות של הפנים שלנו עד כמה שניתן וכמובן שאיפור זאת הדרך לעשות זאת. הבעייתיות בכל העניין הוא שאיפור נכון ומחמיא זה לא כישרון שמגיע בDNA וכך יוצא שרבות מאתנו מתאפרות בצורה שלא מחמיאה לנו, או לא יודעות למקסם את התועלות שאפשר להפיק מאיפור. הפתרון: קורס איפור אישי שמועבר על ידי מאפר מקצועי, קורס שייתן לנו את הכלים להתאפר בצורה הכי מחמיאה לנו באופן אישי (כי איפור שמחמיא לנו, לא בהכרח מתאים לאחרות).

אז מה לומדים שם?

ישנם אומנם סוגים רבים של קורסים אישיים לאיפור כאשר כל אחד מהם מציע מתכונת לימוד שונה ואורך פרק זמן שונה. בדרך כלל מדובר בקורס בן פגישה אחת ויכול להגיע גם לחמישה או שישה מפגשים. אורך כל מפגש יכול להתחיל בחצי שעה ויכול להגיע גם למספר שעות לימוד, הכול כמובן תלוי בעומקים בעולם האיפור אליהם מגיעים (יכול להתחיל באיפור בסיסי יומיומי בלבד ולהגיע עד: איפור ליום, איפור לערב, איפור לאירועים, תורת הצבע, טכניקות איפור ועוד נושאים רבים ומגוונים). בגדול, מטרתו של קורס איפור אישי, הוא ללמד את הנרשמת באופן ספציפי טכניקות איפור המתאימות לנתונים האישיים שלה. הקורס נותן כלים וטיפים לנרשמות אליו כיצד להדגיש את היתרונות הייחודים להן והמחמיאים לצורת הפנים שלהן ולתווים שלהן ואיך להסתיר את הפגמים והחסרונות שלהן (מה לעשות, לרובינו יש גם חסרונות).
המאפר המקצועי שמעביר את הקורס ילמד את הנרשמת אלו צבעים מחמיאים יותר לצבע העור שלה ואלו פחות. בנוסף נלמדים שיטות וטכניקות איפור שונות בין אם זה לאיפור יומיומי ובין אם זה לאיפור לערב או לאירועים שונים ובכלל כל מה שתצטרכי לדעת על איך להוציא את המקסימום מהאיפור.

בשביל שתיראו יותר טוב

גם אם אתן חושבות שאתן יודעות להתאפר, תמיד יש עוד מקום להשתפר ואם אתן לא ממש מוצלחות בכל מה שקשור באיפור אז על אחת כמה וכמה קורס איפור אישי יכול להועיל לכן ולשדרג את המראה שלכן פלאים. בתור נשים יש לנו את היתרון שאנחנו לא חייבות לסמוך רק על הנתונים הטבעיים שלנו בשביל מראה חיצוני אטרקטיבי ואנחנו יכולות לעזור לטבע, להדגיש את היתרונות בהם הוא חנן אותנו להסתיר את המקומות הפחות מוצלחים בפנים שלנו או פגמים שונים על העור שלנו. קורס איפור אישי הניתן על ידי מאפר מקצועי ומנוסה יכול לתת לנו את הכלים ואת הפתרונות לדרך בה אפשר לגרום לפנים שלנו להיראות הכי טוב שרק אפשר, גם בימים בהן אנו קמות בבוקר וממש לא אוהבות את מה שאנחנו רואות במראה. באמצעות קורס שכזה נוכל לדעת אלו צבעים יותר מחמיאים לנו, איזה מוצרי איפור טובים לסוג העור שלנו ומה הן טכניקות האיפור שכדאי להשתמש בהן לכל אירוע או סיבה בגינה נרצה להתאפר.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר