איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

סדנת איפור

אנחנו משקיעות הרבה זמן וכסף במראה שלנו, אנחנו קונות בגדים ומנסות להדביק את הקצב של האופנה שכל הזמן משתנה, אנחנו מבקרות אצל קוסמטיקאית אחת לחודש או חודשיים, מסדרות גבות בצורה המתאימה לפנים שלנו, מסירות שיער במקומות שאנחנו מעדיפות שהוא לא יהיה, מסתפרות או עושות פן אצל ספר מקצועי כל תקופה, צובעות את השיער ומתאפרות לפחות פעם ביום (או הרבה יותר מפעם אחת).

בסופו של דבר כשאנחנו מסתכלות על עצמנו במראה אנחנו חושבות שההשקעה משתלמת כי בלעדיה כנראה היינו אוהבות הרבה פחות את הדמות שניבטת אלינו דרך המראה. העניין הוא שרק לעשות את כל הדברים הללו זה לא מספיק בשביל להיראות טוב בצורה המקסימאלית שניתן, צריך גם לעשות את כל הדברים הללו בצורה טובה ומקצועית ככל שניתן וכמו שאנחנו הולכות לקוסמטיקאית שקיבלנו המלצות עליה וקונות בגדים אופנתיים שמחמיאים לגזרת הגוף שלנו, אנחנו צריכות גם להתמצות ברזי האיפור בשביל להתאפר בצורה מחמיאה ונכונה ובשביל להיות בקיאות ברזים הללו, אחת האפשרויות העומדות בפנינו היא להירשם לסדנת איפור.

זה לא מספיק להוציא אלפי שקלים על איפור

אם אתן לא מכירות טכניקות באיפור, לא יודעות את ההבדלים בין איפור לחורף לאיפור לקיץ ואפילו לא בטוחות שאתן מוציאות את המקסימום מהמסקרה שלכן או מה זה קונסילר ולמה בדיוק הוא משמש, אז העובדה שאתן קונות מוצרי איפור איכותיים במאות או באלפי שקלים ברשתות היוקרתיות לאיפור זה ממש לא יספיק וזה אפילו יהיה סתם בזבוז של כסף אם אתן לא יודעות איך להשתמש בהם הצורה הנכונה. עדיף להשקיע את הכסף בסדנת איפור וללמוד איך לגרום לעצמכן להוציא את המקסימום מכל נושא האיפור ואיך תוכלו להיראות הכי טוב שרק אפשר גם אם תעשו שימוש במוצרי איפור קצת פחות יוקרתיים ואיכותיים.

סדנאות איפור – איך זה עובד?

רוב בתי הספר ורשתות האיפור בארץ מציעים גם מסגרות של סדנאות איפור, בנוסף, מאפרים מקצועיים רבים מעבירים סדנאות איפור באופן עצמאי. בדרך כלל מדובר בסדנאות הכוללות מספר מצומצם של משתתפות (ניתן גם למצוא מסגרות או מאפרים מקצועיים המעבירים סדנאות איפור אישיות), חלק מבתי הספר לאיפור מאפשרים לנשים להירשם באופן עצמאי ופותחות סדנא ברגע שיש להן מספיק נרשמות וחלק פותחים סדנאות לקבוצות המתארגנות לבד (מהעבודה וכדומה) וחלק ממעברי סדנאות איפור מגיעים לאירועים שונים אליהם הם מזומנים: מסיבת רווקות, מסיבת יום הולדת וכדומה.

מה תלמדו שם?

לפני שניכנס לתכנים הנלמדים בסדנאות איפור, חשוב לציין שסדנאות איפור בדרך כלל נמשכות בין 45 דקות עד ל-3 או 4 שעות לכל סדנא (חלק מרשתות האיפור מציעות גם סדנאות המשך לסדנאות הבסיסיות).
סדנאות איפור עוסקות לרוב בכל הנושאים הקשורים לאיפור יומיומי בסיסי (ולעיתים גולשים גם לאיפור ערב ולאיפור לאירועים), איך עושים שימוש נכון במוצרי איפור השונים כמו: מייק אפ, איפור עיניים, שפתונים, מברשות שונות ועוד. במהלך סדנאות האיפור מתבצעות גם הדגמות על חלק מהמשתתפות וניתן גם יחס אישי ודגשים לכל אחת מהמשתתפות (לפחות בסדנאות של המפגשים הארוכים יותר).

אז למה זה כדאי?

כי כולנו רוצות להיראות הכי טוב שרק אפשר, אבל לא כולנו יודעות מה צריך לעשות בשביל להיראות ככה. באמצעות סדנת איפור נוכל לקבל טיפים איך להתאפר בצורה מחמיאה ומתאימה, איך להוציא את המקסימום מכל אחד מפרטי האיפור השונים ואיך לשווה לעצמנו מראה זוהר בכמה דקות. בסופו של דבר כשאנחנו נראות יותר טוב, אנחנו גם מרגישות הרבה יותר טוב ובשביל להרגיש יותר טוב שווה להשקיע קצת כסף וכמה שעות באותם סדנאות איפור שמה שנלמד שם יכול ללכת אתנו בסופו של דבר לכל החיים.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר