איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

רבלון

אין אחת שלא יצא לה להתנסות לפחות באחד המוצרים של ענקית הקוסמטיקה "רבלון", מוצרי החברה נמצאים כמעט בכל מקום (או לפחות בכל מקום המוכר מוצרי קוסמטיקה). המוצר הראשון שיצא על שם המותג העצום הזה ששמו נוגע כיום כמעט בכל סוג מוצר קוסמטיקה קיים, היה לק לציפורניים (שאגב משווק עד עצם היום הזה).

היסטוריה

חברת רבלון נוסדה בשנת 1932, בארצות הברית (בעיצומו של המשבר הכלכלי של 1929) על ידי שני אחים יהודים ממוצא מזרח אירופי העונים לשמות: צ'ארלס וג'וזף רבסון. שם החברה מורכב מצירוף אותיות של שמם ושמו של הכימאי ג'וזף לחמן.

ההמצאות והשיאים

לא רבים יודעים את זה, אבל חברת רבלון עומדת מאחורי אחת ההמצאות ששדרגו משמעותית את עולם האיפור והקוסמטיקה – המייק אפ הנוזלי, שהומצא בשנות החמישים, על המצאה זאת זכתה חברת רבלון בפרסים רבים. לחברת רבלון יש גם שיא על שמה הרשום בספר השיאים של גינס: הבושם "צ'ארלי" של החברה הוכתר כבושם הנמכר ביותר של כל הזמנים.

רבלון היום

כיום רגע לפני חגיגות שמונים שנה לפעילותה של החברה, חברת רבלון מופצת ב-175 מדינות ברחבי העולם ומיליוני נשים משתמשות באופן קבוע בשפתונים, מייק אפים, מסקרות, ליפגולס, בשמים, מחליקי שיער, מסקרות וכל שאר מוצרי האיפור והקוסמטיקה הרבים והמגוונים של חברת רבלון.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר