איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

מייבלין

חברת האיפור מייבלין המוכרת גם בשמה Maybelline new york הוקמה לפני קרוב למאה שנה ומחברה קטנה יחסית שמשווקת מסקרות דרך הדואר, הפכה חברת מייבלין למותג איפור מצליח ופופולארי הנמכר כיום כבתשעים מדינות ברחבי העולם.

קצת היסטוריה

חברת מייבלין האמריקאית הוקמה בשנת 1915 על ידי ט.ל. וויליאמס ונקראה על שם אחותו מייבל. בשנת 1917 השיקה החברה את המוצר הראשון שלה, מסקרה המיועדת לשימוש יומיומי. המוצר החל את דרכו כשהוא מפורסם ומשווק באופן בלעדי דרך הדואר. לאט לאט החברה התפתחה וגדלה ועוד מגוון רחב של מוצרי איפור נוספו. בשנת 1990 חברת Maybelline נרכשה על ידי קבוצת המשקיעים Wasserstein Perella & Co.‎.

פריצת הדרך של מייבלין

בשנות השישים השיקה חברת מביילין את המסקרה Ultra Lash, אשר בוססה על נוסחה חדשנית של עמידות במים. Ultra Lash הייתה המסקרה הראשונה המעוצבת בצורה בה היא נמצאת ישירות על המברשת של המיכל אשר שווקה בצורה המונית ובכך עשתה חברת מייבלין סוג של היסטוריה בעולם האיפור והקוסמטיקה העולמי.

מייבלין כיום

כיום Maybelline New York הוא אחד ממותגי האיפור והקוסמטיקה הפופולאריים בעולם וניתן לרכוש אותו ביותר מתשעים מדינות בעולם, ביניהם גם ישראל. מיליוני נשים ברחבי העולם משתמשות במגוון מוצרי האיפור של החברה ביניהם: מייק אפ, פודרה, סומק, שפתונים, צלליות, לקים ועוד מגוון רחב של מוצרים.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר