איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

לוריאל

כמו רוב החברות בתחום הקוסמטיקה, גם קונצרן הקוסמטיקה הענק "לוריאל" החל את דרכו כחברה קטנה אותה הקים אדם עם המון מוטיבציה, שאיפות וחדוות עשייה, אבל זה כבר שייך להיסטוריה, היום אין כמעט אנשים בעולם שלא שמעו על חברת "לוריאל"..

ההתחלה

חברת לוריאל הוקמה בצרפת בשנת 1907 על ידי כימאי בשם יוז'ין שילר, שהתמקד בתחילת דרכה של החברה בייצור של מוצרי שיער שנמכרו למספרות שונות. לאט לאט החברה נבנתה, התפתחה וגדלה עד למה שהיא היום.

לוריאל ישראל

לוריאל ישראל נרכשה בהדרגה על ידי לוריאל העולמית בין השנים 1994 ל-1999. מפעל החברה הממוקם במגדל העמק, מייצר מוצרי טיפוח ושיער, המיוצאים למדינות שונות באירופה ולארצות הברית. המפעל מייצר בסביבות ה-19 מיליון מוצרים בשנה. חברת לוריאל ישראל עוסקת בין היתר בייצור, ייבוא, יצוא ושיווק של מותגי קוסמטיקה מובילים וביניהם: לוריאל פריז, לנקום, איב סן לורן, רלף לורן, ג'ורג'יו ארמני, דיזל ועוד חברות עולמיות רבות.

לוראל כיום

כיום יותר ממאה שנים לאחר הקמתה, חברת לוריאל חולשת על 140 מדינות בעולם ומיליוני אנשים נהנים ממוצריה. לוריאל נחשבת כיום לקונצרן הקוסמטיקה הגדול ביותר בעולם. החברה מייצרת בין היתר: מוצרי טיפוח לשיער, איפור, בשמים, מוצרים להגנה, הזנה ושמירה על העור ועוד . לוריאל עומדת כיום עם מחזור מכירות של 17.5 מיליארד אירו, ומעסיקה כ-67,500 עובדים ברחבי העולם.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר