איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

לורה מרסייה

לורה מרסיה היא אולי אחת הדוגמאות הטובות לשאפתנות והשגת מטרות. מרסיה אחזה כבר בקריירה מפוארת בתחום האיפור המקצועי ועבדה בפרוייקטים ובמגזינים הכי חמים בעולם, אבל היא לא הסתפקה בכך והחליטה למנף את ההצלחה שלה ולפתוח במקביל חברת איפור וקוסמטיקה על שמה והצליח לה ובגדול.

אודות לורה מרסייה

לורה מרסייה, החלה את דרכה המקצועית כמאפרת במגזין ELLE האמריקאי, לאחר מכן המשיכה לעבודה כמאפרת בקמפיינים של חברות האיפור של לוריאל פריז ומייבלין ניו יורק ועבדה במקביל גם כמאפרת האישית של הזמרת מדונה במשך תקופה מסוימת (אם הזמן הצטרפו לרשימת לקוחותיה עוד מפורסמות רבות ביניהן: שרה ג'סיקה פרקר, אופרה ווינפרי, ג'וליה רוברטס ועוד).

מרסייה לא הסתפקה במה שרבים היו מחשיבים כקריירה נחשבת ומצליחה מאוד בתחום האיפור והחליטה לפתוח בנוסף גם חברת איפור משלה ובמקביל, להמשיך את עבודתה כמאפרת בפרויקטים שונים. אם הזמן חברת האיפור של מרסייה צברה פופולאריות וכיום ניתן להשיג את מוצרי החברה במדינות רבות בעולם. מוצרי חברת לורה מרסיה נחשבים לאהודים במיוחד על ידי קהל המאפרים המקצועיים ברחבי העולם.

המוצרים של לורה מרסיה

כיום שם המותג "לורה מרסיה" מתנוסס על תוויות של מגוון רחב של מוצרי איפור ומצליחים מאוד ברחבי ארצות הברית ובמדינות אחרות בעולם. בין מוצריה של לורה מרסייה תוכלו למצוא: סמקים, מייק אפ, איילנר, צלליות ועוד מוצרי איפור וקוסמטיקה רבים.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר