איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

ג'ייד

כאתן הולכות לאחת מרשתות הפארמה לבדוק מה התחדש בתחום האיפור או לחפש משהו ספציפי, הסיכוי שתפספסו את הדוכן של חברת ג'ייד הוא אפסי, מדובר במותג ענק עם מגוון רחב של מוצרים, כך שבטוח יצא לכן להתנסות בלפחות אחד ממוצריו..

אודות ג'ייד

ג'ייד הינה חברת איפור וטיפוח מובילה ומצליחה בעולם ג'ייד שמה לה מטרה להתחדש ולהתאים את המוצרים שלה לאופנה המתחלפת. החברה מעידה על עצמה שאצלה לא מתפשרים על איכותיות ומקצועיות.

החומרים מהם עשויים המוצרים

רוב מוצרי האיפור והטיפוח של ג'ייד מבוססים על תמציות אבני חן ופנינים, וביניהם על אבן החן ג'ייד (כשם החברה). על פי החברה מהסיבות הללו מוצאי האיפור שלה נוצצים כמו פנינים ומעניקים לעור מינרלים רבים אותו הצריך מאבן החן- ג'ייד.

ג'ייד כיום

כיום ניתן להשיג את מוצרי האיפור והקוסמטיקה הרבים של חברת ג'ייד (הדואגת לחדש את סדרת המוצרים שלה מדי שנה על ידי הוצאת מוצרים חדשים) במדינות רבות ברחבי העולם וביניהם גם בישראל, כך שבטוח יצא שנתקלתן יותר מפעם אחת בדוכן של ג'ייד ברשתות הפארם ובפרפומריות השונות.

המוצרים של חברת ג'ייד

חברת ג'ייד מייצרת בין היתר מוצרי איפור רבים ומגוונים ביניהם: צלליות, שפתונים, מסקרה, איילנר, מק אפ, לקים, בשמים לגבר ולאישה ועוד.. בנוסף מייצרת חברת ג'ייד מוצרי טיפוח רבים ביניהם: מסכות לפנים, קרמים שונים, סרומים ומוצרים שונים לאנטי -אייג'נג.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר