איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

אסתי לאודר

מאחורי מותג הקוסמטיקה הפופולארי והאיכותי "אסתי לאודר" עמדה במשך שנים רבות אישה שאפתנית שהחלה את דרכה בדרך להפיכתה למעצמה בתחום הקוסמטיקה, כאשר החליטה לקחת מרשם משפחתי של קרם לחות לעור ולהעביר אותו לפסי ייצור המוניים. לאודר נפטרה בשנת 2004 כשהיא בת 97, אבל המותג שעל שמה ממשיך להיות אחד המצליחים בעולם בתחום.

קצת היסטוריה

אסתי לאודר ייסדה את חברת הטיפוח שעל שמה בשנת 1946 בניו יורק עם ארבעה מוצרים וקונספט מנחה: "כל אישה יכולה להיות יפה". לאודר האמינה ביחס אישי ובמגע וזמן רב מהקריירה שלה הושקע בייעוץ יופי ובמתן הדרכה אישית ללקוחות ולעובדות שלה.
לאודר שהאמינה שבשביל הצלחה צריך לעבוד קשה, ניהלה את החברה שלה בעצמה עד גיל 87 ובסיום דרכה העבירה את שרביט ניהול החברה לבנה ליאונרד לאודר שכיום משמש בתפקיד יו"ר הדירקטוריון של החברה (בנה השני, רון לאודר הוא מבעלי ערוץ 10, והבעלים של "אולפני הבירה").

החברה כיום

חברת אסתי לאודר היא חברה העוסקת בייצור שיווק ומכירה של מוצרי איפור, מוצרי טיפוח לעור, בשמים ומוצרים לשיער. כיום אסתי לאודר היא חברה המוכרת את מוצריה ב-130 מדינות ברחבי עולם ועומדת על רווחים בסכום שנתי של מיליארדי דולרים בשנה.
מלבד "אסתי לאודר" עצמה קבוצת אסתי לאודר מנהלת עוד כ-17 חברות קוסמטיקה שונות, ביניהן, קליניק, Aveda ואראמיס.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר