איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

חברות איפור

ישנן מגוון רחב של חברות איפור ישראליות ובינלאומיות ומספיק להיכנס לאחת מרשתות הפארמה בארצנו הקטנה ולראות את המגוון הרחב של דוכני האיפור הממוקמים בכל אחד מהסניפים ומציגים את מרכולתן של חברות האיפור השונות בשביל לקבל מושג בסיסי על כמות החברות והמותגים הקיימים בתחום.

בנוסף לחברות המציבות את דוכניהן ברשתות הפארמה השונות, ישנן גם חברות ומותגי איפור המוכרות את מוצריהן בחנויות מותג משלהן וזה עוד מבלי לדבר על אותן חברות איפור בינלאומיות שכרגע תושבות ישראל יכולות לרכוש את מוצריהן רק דרך רשת האינטרנט או כשהן טסות למדינות שונות בחו"ל, מכיוון שעדיין לא מייבאים את מוצריהן לארץ.

איכות? כמות? או שניהם?

ישנן חברות איפור אשר ממותגות כיוקרתיות ואיכותיות יותר וגם מחירי המוצרים שלהן יהיו גבוהים יותר בהתאם. בדרך כלל יהיה מדובר בחברות אשר את מוצריהן יהיה ניתן להשיג רק במקומות ספציפיים, בדומה לקונספט של בוטיק לא יהיו לחברות הללו בדרך כלל הרבה מוצרי איפור אבל כל מוצרי האיפור שהם יציעו יהיה ממותג כאיכותי ויוקרתי באופן מיוחד.

לעומתן, ישנן חברות איפור אשר ממותגות כיותר עממיות ומציעות מגוון רחב של מוצרי איפור שכל הזמן מתחדשים במחירים מעט נמוכים יותר. בדרך כלל אף חברת איפור בעלת שם, לא תמתג את מוצריה כפחות איכותיים (בכל זאת מדובר במוצרים שנשים שמות על הפנים שלהן ומאוד יהיה חשוב להן לא להתפשר על האיכות או לקחת סיכונים מיותרים), אבל השם הקצת יותר עממי של החברות יבוא לידי ביטוי בכמות הגדולה של המוצרים שאותה החברה תוציא מדי שנה, ברשתות ובחנויות הרבות בהן המוצרים ימכרו ובמחירים והמבצעים השונים שאותן החברות יציעו.

מותאם לקצב האופנה

כמו בתחום הלבוש ובהתאמה אליו, גם האופנה בתחום האיפור משתנה לעיתים קרובות, צבעי האיפור וסוג המוצרים צריכים להיות מותאמים הן לאופנה והן למזג האוויר ולעונות השנה. מהסיבות הללו חברות האיפור מוציאות מוצרי איפור חדשים מדי תקופה בכדי לענות על הביקוש ולהתאים את עצמן לאופנה העולמית וכמובן גם בהתאם לשכלולים ולחידושים בתחום האיפור שיוצאים לעיתים קרובות.

על חברות איפור ושמירת נאמנות

לרוב הנשים יש העדפות בכל מה שקשור לחברות איפור מהן הן קונות את המוצרים שלהן, ניתן לחלק את הנשים לקבוצות על פי רמת הנאמנות שלהן לאותן החברות: ישנן נשים אשר שומרות אמונים לחברת איפור מסוימת אחת וקונות את כל מוצרי האיפור של אותה החברה, אותן נשים לא יהיו מוכנות לשמוע או להתנסות במוצרים של חברת איפור מלבד אותה החברה לה הן נאמנות. ישנן נשים אשר נאמנות למספר חברות איפור וקונות מוצרי איפור ספציפיים של כל אחת מהחברות באופן קבוע (אודם של חברה X, מק אפ של חברה Y וכן הלאה), נשים אלו בדרך כלל התנסו במוצרים של מספר חברות וגילו אלו מוצרי איפור של אלו חברות הכי מוצלחים בעיניהם.

וישנן גן נשים שאוהבות להתנסות בכל פעם במוצרים של חברה אחרת, ובוחרות בסופו של דבר את מוצרי האיפור אותן הן רוכשות או על פי החברה המעסיקה את דיילת השירות האסרטיבית והמשכנעת ביותר או על פי המבצע או המחירים האטרקטיביים ביותר. נשים הנמנות על הסוג הזה, יכולות בקלות ללכת לאיבוד בין כל החברות, המוצרים וכמובן גם המבצעים שכל אחת מהחברות מציעות ומצד שני בדרך זאת הן יכולות לעשות את הקנייה הכי משתלמת כלכלית.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על חברות איפור

שאנל שאנל זה אולי שם המותג המזוהה יותר מהכול עם יוקרה ואיכות, כך יוצא שבמידה ומישהי מהחברות שלכן קנתה מוצר כלשהו של שאנל כנראה שהיא סיפרה לכם אודות הקנייה מבלי להצליח להסתיר את הגאווה בקולה, להמשך קריאה »
רבלון אין אחת שלא יצא לה להתנסות לפחות באחד המוצרים של ענקית הקוסמטיקה "רבלון", מוצרי החברה נמצאים כמעט בכל מקום (או לפחות בכל מקום המוכר מוצרי קוסמטיקה). המוצר הראשון שיצא על שם המותג העצום הזה להמשך קריאה »
מייבלין חברת האיפור מייבלין המוכרת גם בשמה Maybelline new york הוקמה לפני קרוב למאה שנה ומחברה קטנה יחסית שמשווקת מסקרות דרך הדואר, הפכה חברת מייבלין למותג איפור מצליח ופופולארי הנמכר כיום כבתשעים מדינות ברחבי להמשך קריאה »
לנקום "לנקום" היא ההוכחה לכך שכאשר חושבים בגדול, מצליחים בגדול. החברה נולדה מתוך אמביציה ושאיפות גדולות של אדם אחד ותוך שנים לא רבות היא גדלה והמשיכה לגדול כל הדרך עד למה שהיא היום, חברה שכל להמשך קריאה »
לוריאל כמו רוב החברות בתחום הקוסמטיקה, גם קונצרן הקוסמטיקה הענק "לוריאל" החל את דרכו כחברה קטנה אותה הקים אדם עם המון מוטיבציה, שאיפות וחדוות עשייה, אבל זה כבר שייך להיסטוריה, היום אין כמעט אנשים בעולם להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר