איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

בתי ספר לאיפור

אנשים רבים נמשכים ליופי ולאסתטיקה, אך יש כאלו שלוקחים את החיבה שלהם צעד אחד קדימה ובוחרים להיות קרובים לכך עד כמה שאפשר ובשביל לעשות זאת הם בוחרים לעסוק לפרנסתם באחד ממקצועות התחום.

כמו ברוב המקצועות, בשביל לרכוש את הידע והכלים כיצד לעסוק בהם בצורה הטובה ביותר צריך ללמוד קודם ובגלל הפופולאריות הרבה של התחום תוכלו למצוא בארצנו לא מעט בתי ספר לאיפור מקצועי ולמקצועות היופי למיניהם.

מה חשוב בבחירת בית ספר לאיפור?

במידה וגיבשתם החלטה שאתם רוצים ללכת על זה וללמוד באחד מבתי הספר לאיפור, השלב הראשון יהיה שלב בחירת בית הספר. יש גורמים רבים שישפיעו על הבחירה ביניהם: מיקומו הגיאוגרפי של בית הספר ביחס לאזור המגורים שלכם, הקורסים שאותו בית הספר מציע (חשוב בעיקר אם אתם מעוניינים ללמוד תחום ספציפי באיפור כמו: איפור גוף), השם והמוניטין שיש לבית הספר, העלויות של הקורסים, התעודות שתקבלו בסיום הלימודים, מקצועיות והניסיון שיש למורים שמלמדים בבית הספר, תכנית הלימודים (האם התכנית משלבת לימודים עיונים עם התנסויות מעשיות) ועוד גורמים רבים אחרים, אותם תצטרכו לקחת בחשבון בטרם תבחרו בית ספר לאיפור.

אז איך בוחרים בית ספר בפועל?

בשביל להקל על עצמכם את הליך הבחירה כדאי לכם לבצע אותה בשלבים:
בתחילה מומלץ, לכתוב ולשים דגש על כל הדברים שחשובים לכם באותו בית ספר לאיפור.
בשלב הבא באמצעות אתרי האינטרנט תוכלו ללמוד את רוב הפרטים אודות בתי הספר לאיפור השונים, באמצעות המידע שתקבלו באתר של כל אחד מבתי הספר תוכלו לשלול את כל בתי הספר שלא מתאימים לכם ואחרי שנשארתם עם מספר מצומצם של בתי ספר רלוונטיים תוכלו לקבוע פגישות בכל אחד מבתי הספר עם יועצי הלימודים שייתנו לכם יותר פרטים וישמחו לענות לכם על שאלות, בביקור בבית הספר, תוכלו גם להתרשם יותר לעומק ולראות אם בית הספר אכן מתאים לכם.

ידע הוא כוח

מעבר לכלים שהם נותנים, לימודי איפור אמורים להיות לימודים חווייתיים ומהנים, בתי ספר לאיפור מציעים מגוון קורסים המשלבים גם לימודים עיוניים וגם לימודים מעשיים והתנסויות שונות. בשביל לבחור את בית הספר ואת הקורס המתאים לכם ביותר, כדאי לאסוף כמה שיותר מידע אודות כל אחד מבתי הספר ולבצע בסופו של דבר, החלטה מושכלת ונכונה.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על בתי ספר לאיפור

רוית אסף את השם רוית אסף כולם שמעו, בכל זאת מדובר במלכת היופי של ישראל לשנת 1992 ומיס פוטוגניק העולמית של אותה השנה. מאז עברו כמעט עשרים שנה ומים רבים חלפו בנהר, אבל דבר אחד לא להמשך קריאה »
קריולן קריולן (KRYOLAN) היא חברת הקוסמטיקה העצמאית הוותיקה ביותר בעולם, היא הוקמה לפני כ-65 שנה והחלה את דרכה בבית מלאכה גרמני קטן בעיר ברלין. בתחילת דרכה, בסוף מלחמת העולם השנייה, בהתאם לזמנים ולצורך של האנשים, להמשך קריאה »
עדה לזורגן עדה לזורגן ביססה את שמה ומעמדה בתחום האיפור בארצות הברית ועבודותיה התנוססו במשך שנים על גבי עיתוני האופנה היוקרתיים ובתצוגות האופנה המובילות בעולם. לזורגן שהלכה וצברה שם בתחום האיפור במהלך השנים שימשה כמאפרת להמשך קריאה »
נטאשה דנונה יש הרבה דברים להגיד ולספר על נטאשה דנונה ועל הרזומה העשיר שלה בתחום האיפור, אבל אולי העובדה שמדובר באישה שזכתה פעמיים בתואר "מאפרת השנה" בתחרות "האוסקר של האופנה" אומרת כמעט הכול. אפשר לציין רק להמשך קריאה »
ירין שחף ירין שחף, נחשב לאחד מבכירי המאפרים בישראל ולא סתם הוא קיבל את מעמדו ככזה. שחף גילה משיכה רבה לתחום האיפור עוד בהיותו נער צעיר ובעקבות משיכתו לתחום החל ללמוד איפור מקצועי בבית ספר לאיפור להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר