איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

התאמת צבעים באיפור

גלגל הצבעים הוא כמעט אינסופי. אז איך אפשר ליצור התאמה מדוייקת בין צבע האיפור לסוג האירוע ולבגדים שלך? כל השיטות של המאפרים המקצועיים מחכים לך כאן. המשיכי לקרוא ותגלי איך להיראות במיטבך בכל מזג אוויר ובכל אירוע.

חלוקת גוונים לשתי קבוצות עיקריות

את הצבעים אנחנו מחלקים בדרך כלל לשתי קבוצות: צבעים חמים וצבעים קרים. הרבה בנות שואלות: איך אדע או אזכור מהו צבע חם ומהו צבע קר? התשובה לכך פשוטה: חישבי על דברים המייצגים חום – מדבר, אש, שפת הים בקיץ – אלו הצבעים החמים: אדום חום וכל צבע אחר שבעינייך הוא מייצג תחושה של חמימות. הצבעים החמים ישוו לך מראה עדין. כעת חישבי על הדברים המייצגים קור – חורף, אפרוריות, בריכה – אלו הצבעים הקרים: כחול סגול וכל צבע שבעינייך הוא מייצג תחושה של קרירות. הצבעים הקרים ישוו לך מראה נוקשה ודרמטי.

גווון עור

נשים כהות עור – יכולות לקרוא בשלב זה את מדריך האיפור שלנו לכהות עור. באופן כללי אפשר לומר כי איפור בצבע חזק ובולט הכי יתאים.
נשים בהירות עור – יש ליצור התאמה של הגוון לאופי האירוע והלבוש.

צבע עיניים

  • עיניים כחולות – הצבעים הכי מחמיאים יהיו: כתום, זהוב, אדום ודומים להם.
  • עיניים ירוקות – הצבעים הכי מחמיאים יהיו: אדום, צבעי אדמה ודומים להם.
  • עיניים חומות – חום הוא צבע ניטרלי ויש ליצור התאמה אישית.

צבע הבגד

אם כבר קראת עד כאן הבנת את הטריק – עלייך ליצור מראה אחיד בין הפנים לבין הבגדים שלך ולא ליצור ניגודיות מרשימה. לכן, לבגד בצבעים חמים כמו אדום יתאים איפור חם, וללבוש קר יותר יתאים איפור קר וניטרלי בגוונים כחול וסגול.

נטרול גוונים

חשוב לזכור כי בגלגל הצבעים לכל צבע יש צבע ניגודי. צבעים מנוגדים מנטרלים זה את זה ומפחיתים עוצמה. לדוגמא: לפנים אדמומיות מאוד ניתן ליצור ניגוד חזק על ידי גוון ירקרק ועל ידי כך להפחית במידה רבה את המראה האדמומי. שכבה דקה תעשה עבודה מצויינת.

התאמת צבעים למזג האוויר

קיץ – גוונים חמימים ונעימים, ובעיקר שקופים ובהירים. ליצירת מראה סקסי בקיץ ניתן להשתמש בגוונים חמים אך בצורה עדינה ושקולה.
חורף – התאימי את האיפור לעננות, לגשם ולשלכת. לא תאמיני כמה קל לקבל השראה מהטבע.
סתיו – עונת מעבר קצרה שיכולה להתאים לכל צבעי הקשת.
אביב – הפריחה בפתח ולכן הצבעים הזהובים והירוקים יתאימו.

לכי עם האהבה שלך

לכל אישה אופי אחר – אחת היא קופצנית ורעשנית ונראה שיסוד האש טבוע בה. מצד אחר ישנן בנות ביישניות ומופנמות שרק רוצות להיעלם בתוך אירוע גדול – כאן ללא ספק נמצא את יסוד המים. לכל אישה ליצור התאמה אישית בין האיפור למה שהיא רוצה לייצג ולכן נשים מופנמות ישתמשו יותר בצבעים בסיסיים ולא בולטים, אפילו איפור בגוון לבן יתאים. לעומתן – נשים שאוהבות לפלרטט ומחפשות אהבה טוב יעשו אם יתאפרו בגוונים חמים ומזמינים, וכמובן לא לשכוח את האודם האדום ביותר שיש לכן בגוון בורדו ערמוני.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר