איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור לבת מצווה

בת מצווה מסמלת את המעבר שלך מילדות לבגרות. לשם כך עלייך לחגוג את האירוע שלך בצורה מכובדת ויפה שתבליט את התכונות המיוחדות שלך. בואי לקרוא איך להתאפר בצורה נכונה לקראת היום המשמעותי הזה.

מראה עדין, תמים, רך ומיוחד

נערות רבות רוצות להתאפר באופן חגיגי לקראת האירוע המיוחד אך לרובן אין ניסיון ממשי באיפור לאירועים או באיפור בכלל. מדריך זה יסביר לילדה ולאם כיצד יש להתאפר לקראת בת מצווה כדי לקבל את המראה המושלם.

להתאפר לבד או עם מאפרת?

אמא נבונה תבחר להתאפר לקראת האירוע ביחד עם ביתה ולנצל את ההזדמנות להדריך אותה כיצד יש להתאפר בצורה נכונה, מה ההבדל בין אודם לליפסטיק וכיצד יש לבחור צבעים בצורה נכונה. כדאי להתחיל בשלב זה כשבועיים לקראת האירוע כדי לקבל החלטה טובה יותר לגבי סגנון האיפור והתאמת הצבעים לנערה. נערות שכבר בקיאות ברזי האיפור ורוצות להתפנק כמו שצריך יוכלו ללכת למאפרת מקצועית או להזמין מאפרת מקצועית לביתן, וכך לחוש שהן נסיכות אמיתיות.

מוצרי האיפור המתאימים לבת מצווה

  • מייק אפ – השימוש במייק אפ צריך להיות מאוד קטן, אם בכלל. בגיל הנעורים אין הרבה מה לטשטש כי הכל פשוט מושלם. אם יש מעט פצעונים או כתמי עור אפשר למרוח שכבה דקה מאוד של מייקאפ.
  • פודרה – פודרה שקופה בגוון קליל תספוח זיעה ושומנים ותסייע למיצוב האיפור.
  • ליפ גלוס – ליפגלוס בגוון ורוד יעשה עבודה מצויינת. לא כדאי לעשות שימוש באודם. חשוב לשמור על מראה נקי, צעיר ומעט מבריק.
  • צלליות – צללית בגוון בהיר תבליט את העור העדין ותעניק מראה תמים לנערה. גוונים נכונים יהיו צבעים רכים וצעירים: סגול, ורוד וכו'.
  • סומק – סומק בגוון אפרסק יתאים כאן.

התייעצות מונעת אסון

כל ילדה רוצה שתהיה לה בת המצווה הכי שווה, הכי מגניבה והכי כיפית. חשוב שהאם והבת יקיימו דיאלוג משותף לפני האירוע ויחליטו על ביגוד מתאים ואיפור מתאים. לעיתים הילדה רוצה למרוד ולעשות "דווקא" ולכן כדאי לנסות איתה מספר רב של סגנונות איפור כדי לקבל החלטה משותפת. כדאי לשלב בתהליך גם את החברות שלה. אם הילדה שלכם החליטה לבחור במאפרת מקצועית כדאי לקיים פגישה מוקדמת עם המאפרת כדי לראות תיק עבודות ולא לפתח ציפיות מוגזמות מדי.

שתהיה לך בת-מצווש הכי הכי!

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר