איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור עיניים

במדריך זה נלמד אותך על איפור עיניים ונעזור לך לאפר כל סוג של עין: עיניים בולטות או שקועות, גדולות וקטנות, בהירות וכהות, קרובות ורחוקות.

ישנן עשרות וריאציות של מבני עיניים, ומאפרים רבים יודעים להתמקד בעין בתור החלק המרכזי ביותר. במדריך זה נסקור את העצות הטובות ביותר שכל מאפרת מקצועית צריכה לדעת על איפור עיניים. בחלק זה נציג בפניכם מגוון סרטוני וידאו שיראו לכן כיצד לאפר את אזור העיניים שלב אחר שלב.

איך לאפר עיניים עם קונסילר?

תחילה אנו מכינים את העיניים עם קונסילר שעוזר להסתיר עיגולים מתחת לעיניים. כדי להסתיר עיגולים אלו, יש לשים שלוש נקודות של קונסילר מתחת לכל עין. מתחילים עם הפינה הפנימית במקום בו העור נראה הכהה ביותר, אז מתחת לאישון ולבסוף בצד העין. יש לטפוח את הקונסילר פנימה ואז למרוח אותו עם האצבע עד שהקונסילר נעלם. לאחר שסיימנו עם הקונסילר נמשיך על בסיס מייקאפ, כדי שאיפור העיניים יחזיק למשך כמה שעות. אם אנו לא שמים את הקונסילר, התוצאה יכולה להיות שהשומן מהעור יגיע לצללית ויהפוך אותה לשומנית ונוזלת.

למידע נוסף על איפור העין בקונסילר

איך להשתמש באייליינר?

כעת נשים אייליינר. הרטיבי מברשת מוטה בעלת זווית, ואז טבלי אותה עם האייליינר. שימי את האייליינר לאורך החלק העליון והתחתון של העין. כשבחלק התחתון את שמה איפור רק החל מאמצע העין ולכיוון הצד החיצוני של העין. לא צריך לצייר קו בולט מדי. בשביל עיניים מעושנות, אפשר להשתמש במברשת ולמרוח מעט צללית באישון העליון. אפשר ליצור צללית הבנויה משלושה גוונית, ולהתחיל לבנות את הצבע מהריסים ועד הגבה. כל גוון צריך להתמזג באופן טבעי או בעזרת מריחה וטשטוש, וכך ליצור אפקט קשר יפיפה. יש להתחיל בצבע בהיר שכמעט ותואם לצבע העפעפיים. יש להבריש את הצבע לאורך גלגל העין ועד לקו הגבות. כעת משתמשים בצבע בינוני בחלק העליון בלבד, ולבסוף להוסיף צבע כהה על הקמט של העין.

למידע נוסף על איך לשים אייליינר

איפור עיניים בוכיות או נפולות

כשיש עיניים נפולות זה תמיד גורם למראה של דיכאון ועצבות. בעזרת איפור אפשר להאיר בכמה דקות את העיניים וליצור מראה מנצח. באיפור עיניים מסוג זה ניצור אשלייה של הרמת העין, וכן נבליט את החלקים הטובים יותר של הפנים. במדריך תלמדו להשתמש בצבעים, בצלליות ובעוד טכניקות לשפר מראה עיניים עצובות.

למידע נוסף על איפור עיניים בוכיות

איפור לפי מבנה העין

אם יש לך מבנה עיניים בולטות, קטנות או גדולות את חייבת לקרוא את סדרת המדריכים הזו. אינספור נשים מסתובבות עם עיניים בולטות ועייפות, ואפשר לשפר את המראה של עיניים אלו בקלות. במדריכים נסביר לכם כיצד להשתמש באיפור בגוונים בהירים שונים כדי להוריד או להעצים את ההבלטה של גלגל העין. המדריך מסביר כיצד מומלץ לאפר את העין כדי להוריד את המראה הבולט, וגם להרים ולפתוח את העיניים. בנוסף נלמד כיצד להשתמש באיילנר ועפרון לבטל מראה של עפעף כבד. בין סוגי העיניים שנעבור עליהם נכלול איפור לעיניים עגולות, קטנות, גדולות, קרובות, שקועות ועוד.

למידע נוסף על איפור עיניים בולטות

צבע העין

בין אם יש לכן עיניים חומות, ירוקות, כחולות, שחורות או דבש, תמיד טוב לדעת כיצד לאפר את העיניים כמו שצריך. אל תסתפקו בלקרוא רק על צבע העיניים שלכן! תמיד  אפשר להיעזר במדריכים ולאפר חברות, קרובות משפחה ולמקצועניות מבינינו גם לקוחות.

למידע נוסף על איפור עינייים כחולות

 

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על איפור עיניים

איפור עיניים מעושן היום ניצור מראה מעושן לעיניים. האיפור שמשתמשת בו המנחה בשיעור הוא של חברת NYX. שמים צללית על כל כדור העין, עד לקמט. אפשר למרוח עוד צבע עם עיפרון או מברשת. כעת ניקח מברשת שטוחה ונשים להמשך קריאה »
איפור עיניים קרובות נשים רבות חושבות שכדי לאפר עיניים שקרובות מדי אחת לשנייה, וליצור אפקט מרוחק בין העיניים, יש צורך במאפר מקצועי בעל נסיון של שנים. למעשה כל אחת יכולה ליצור מראה כזה בקלות. תחילה לעבור להמשך קריאה »
איפור עיניים עגולות בעזרת אייליינר אפשר להבליט עיניים עגולות וליצור מראה מרשים ויפיפה. במדריך זה נסביר לך כיצד לשים אייליינר לנשים עם צורות עיניים עגולות יותר. תחילה משתמשים באייליינר קרמי, עם מברשת מוטה, ומתחילים לסמן את הפינה להמשך קריאה »
איפור עיניים שחורות כל מי שיש לה עיניים שחורות יודעת שקשה יותר ליצור רושם מהמם עם עיניים כהות. במדריך זה נסביר לכן כיצד לשפר את המראה ולקחת את העיניים למקום שלא היו לעולם בו. בתחילה נסביר כיצד להמשך קריאה »
איפור עיניים קטנות אפשר להגדיל מראה של עיניים קטנות בעזרת האיפור המתאים. נתחיל עם גוון חום אדמה בתחתית העין. מכיוון שאנו רוצים להשיג מראה טבעי אנו רוצים להבליט את העיניים קודם כל ואז וכך לפתוח אותן יותר. להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר