איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור לנשים מבוגרות

האיפור משתנה יחד איתך

ככל שנשים מזדקנות, זו עובדת טבע שפניהן משתנות גם כן, וכך גם משתנים צרכי האיפור שלהן. בין אם מדובר על קמטי הבעה שמופיעים באזור העיניים והפה, או כתמי זיקנה וטבעות שחורות בעיניים, נשים רבות נדרשות לשנות את הדרך בה הן התאפרו במשך כל השנים. הפנים מזדקנות, וכך נעשות נפולות יותר ומאבדות מחיותן. בנוסף לכך, הצבע הטבעי הזוהר שהיה בולט בילדות ובבגרות מחל לדהות מהלחיים והשפתיים. התמונה שזה עתה ציירנו יכולה להשמע קצת עצובה, אך למעשה באמצעות איפור אפשר להחזיק את הזוהר שאבד ואף להבליט את המראה המכובד ועתיר הנסיון שיש לנשים מבוגרות.

לנשים מבוגרות יש יתרון אדיר: הפנים שלהן מקרינות נסיון, חוכמה ואופי של השנים שעברו, וזאת אי אפשר לזייף, אבל אפשר להדגיש באמצעות איפור. בין אם מדובר בקונסילר, בסיס, איפור עיניים, גבות או שפתיים, חשוב לעדכן את שיטות האיפור ולהבטיח כי הן מותאמות לנשים מבוגרות.

עיגולים שחורים מסביב לעיניים

בעיה שנשים רבות נתקלות בה היא שמופיעים עיגולים שחורים מסביב לעיניים בגיל כזה או אחר. כדי להתמודד עם הכהות מסביב לעיניים אפשר לשים קונסילר בפנים העין, ליד האף, ומתחת לעין בפינה הצדדית. לאחר שמורחים את קרם הקונסילר אפשר לשמור על חוזק האיפור בעזרת פודרה, אותה נפזר עם מברשת גדולה כדי למנוע חוסר אחידות. את הפודרה אפשר למרוח בנדיבות באזורים ללא קמטים ולמרוח קלות באזורים מקומטים יותר, משום שהפודרה מדגישה מקומות שיש בהם קמטים. כדי להכין את העור לפודרה אפשר לשים לפני כן קרם לחות ולוודא כי הוא נספג כמו שצריך. אין למרוח את קרם הלחות על האישונים כדי שלא תכנס הפודרה לאזור העיניים.

איפור עיניים לנשים מבוגרות

ככל שמתבגרים כך הראייה נפגמת, ולעתים איפור העיניים מקשה על הראייה. מי שלובשת משקפיים צריכה קודם כל לדאוג כי הן נגמרות מתחת לקו הגבות, ולא נכנסות לקו העיניים. רצוי לבחור משקפיים עם מסגרת דקה, כדי שיהיה אפשר להכניס לאזור זה את מברשת האיפור. כשבוחרים אייליינר חשוב לבחור מוצר איכותי שלא ינזל. רצוי להשתמש ב-Cake ולא באייליינר נוזלי. עפרון אייליינר גם יעבוד. תחילה צבעי את בסיס הריסים באייליינר, כאשר החלק העליון החיצוני של העין צבוע בצורה עבה יותר. איפור זה מחיה את אזור העין ונותן לכל הפנים מראה צעיר יותר. חשוב לשים לב לא לאפשר את מרכז העין יותר מדי. נשים מבוגרות רבות נוטות ללבוש איפור כבד מסביב לעיניים, וחשוב לשמור על האיפור בבסיס הריסים בלבד.

איפור גבות

לנשים מבוגרות לעתים גדלות שערות גבה מחוץ לאזור הגבה, וחשוב לתלוש אותן כי הן נראות לאחרים, גם אם לך הן בלתי נראות. ברגע שאזור הגבות נקי, וקו הגבות מופרד, מתקבל שוב מראה צעיר יותר. כעת אפשר להבליט את קו הגבות עם עפרון גבות בגוון הנכון. לבעלות שיער מאפיר רצות לשלב גוון אפרפר. איפור גבות מדוייק הוא הצעד החשוב ביותר לשפר את מראה הפנים.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר