איפור אישי איפור לאירועים מוצרי איפור סגנונות איפור איפור עיניים איפור כלות לימודי איפור

איפור לנערות

הגעת לגיל שאפשר להתחיל!

כל ילדה חולמת על הגיל שבו תוכל להתחיל להתאפר כמו אישה אמיתית. מכיוון שלנערות ישנו פחות נסיון באיפור חשוב להתחיל בבסיס וללמוד כיצד למרוח את האיפור הבסיסי על הפנים. בשלב הראשון שלנו ננקה את הידיים טוב טוב לפני שנגע בעור הפנים. חשוב להשתמש בסבון אנטי בקטריאלי ובמים פושרים. רצוי גם לנקות את הפנים עם סבון פנים מיוחד שאיננו מייבש לפני מריחת האיפור.

קרם לחות

לנערות יש עור שנוטה להיות שמנוני ואף לפתח פצעונים. למרות זאת חשוב למרות קרם לחות על העור כדי שלא יתייבש. התאימי את קרם הלחות לסוג העור של הנערה. אם מדובר על איפור יומיומי חשוב שקרם הלחות יכיל גם מקדם הגנה שיגן מקרני השמש הפוגעים. לנערות ישנו עור חלק שנראה כאילו לעולם לא יפתח קמטים, אבל חשוב לשמור עליו כבר בגיל מוקדם כדי למנוע הזדקנות והופעת קמטים בשלב מוקדם של החיים.

להחליק את העור

כעת את יכולה להחליק את העור בעזרת מברשת קונסילר או בסיס. בחרי איפור שיהיה גוון אחד יותר בהיר מטון העור שלך שמתחת לעין כדי לכסות את החלק הכהה בעיניים. אפשר למרוח קונסילר על פצעי בגרות, במיוחד עם פצע חדש ובולט צץ לפתע פתאום. הקונסילר עוזר לכסות כל סוג של פגם בעור. לאחר ששמת את הקונסילר הטמיעי אותו בעור עם האמה של היד, עם טפיחות קלות.

טיפול בעור של נערות

אם יש לך עור עם אקנה ופצעונים רצוי להשתמש באיפור מינרלי מיוחד, שעושה לעור הרבה יותר טוב מאיפור בסיס רגיל. העור הוא האיבר בגוף שהכי הרבה זקוק לנשום ולכן נערות עם עור שמנוני יכולות להשתמש בפודרה ונערות עם עור יבש יכולות להשתמש בקרם או בסיס נוזלי. נערות עם עור שמנוני יכולות להשתמש גם בג'ל מט או סיליקון שעוזר לשמור על רמת שמנוניות נמוכה.

עיצוב גבות

בעזרת מסרק קטן או מברשת הברישי את הגבות בעדינות. להבלטת העיניים ניתן לשים צללית בצבע מיוחד ובולט, גם כדי למלא את הגבות.

סומק

נערות רבות רוצות ליצור רושם מיוחד, ואפשר לעשות זאת עם גווני סומק מפתיעים. כדי לשים סומק הניחי מעט מהסומק על מברשת מיוחדת לסומק, חייכי וטפחי את לחייך בצורה מעגלית. אל תשימי יותר מדי סומק, כדי ליצור מראה מעודן יותר.

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס איפור
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר