יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

סטיבן קובי

סטיבן קובי, אשר נולד ב - 24 לאוקטובר 1932, הוא מרצה וסופר מצליח. ספרו "שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" הפך לרב מכר במדינות רבות, השפיע על מיליוני אנשים ועד היום משמש מאמנים רבים לצורך עידוד המתאמנים והעצמתם. בנוסף, כתב קובי מספר ספרים בנושא חיי המשפחה וחינוך נכון. הרעיונות של קובי מבוססים על תפיסה פרואקטיבית ולקיחת אחריות. בספריו הוא מדגים כיצד כל אדם יכול לשנות את חייו באמצעות שינוי התנהגותו ושינוי האופן בו הוא נתפס על ידי הקרובים אליו.

ההרגלים שישנו את חייך

על פי קובי, המפתח להצלחה בחיים טמון בהרגלי החשיבה שלנו. קובי מציע רעיונות פרקטיים ומסביר לפרטי פרטים כיצד לתרגל צורות חשיבה חדשות ויעילות יותר. הרגלי החשיבה עליהם הוא מדבר בספריו הם: פרואקטיביות, תכנון מראש, קביעת סדר עדיפויות ברור, אמונה עצמית, הבנה עמוקה, סינרגיה ושיפור עצמי. בספרו "שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" הוא מפרט על כל הרגל והרגל, מספק דוגמאות מהחיים ומציע דרכים פרקטיות ליישום השינוי. הספר הפך לרב מכר בשל היותו ספר עזרה עצמית ישים ומובן לכל. הרגלי החשיבה המתוארים בספר הם הרגלים שאכן השפיעו על הצלחתם של הקוראים בכל תחום: מערכות יחסים, קריירה, הצלחה אישית והצלחה בחיי המשפחה.

פרואקטיביות ולקיחת אחריות

עיקרון החוזר שוב ושוב בהרצאות ובספרים של קובי הוא רעיון הפרואקטיביות ולקיחת האחריות. קובי משווה בין תגובות פרואקטיביות לריאקטיביות ובין אנשים הגורמים לדברים לקרות לבין אנשים ש"הולכים עם הזרם". קובי מסביר כי הדרך להצלחה ולהגשמה עצמית היא נקיטת גישה פרואקטיבית ואחראית, כלומר במקום לחכות לקידום בעבודה, קחו אחריות והראו כי ניתן לסמוך עליכם. במקום לצפות מבן הזוג להבין אתכם בלי מילים, שתפו אותו בתחושותיכם ועוד שלל דוגמאות. ספריו של קובי הם ספרי עזרה עצמית המיועדים לכל מי שרוצה להתקדם בחיים, להרגיש שהשליטה בידיו ולצמוח. ספריו כתובים בשפה ברורה ומציעים תרגולים פרקטיים ודוגמאות מחיי היום יום. הרצאותיו של קובי הן פופולאריות ביותר ומושכות אליהן מאמנים רבים ואנשי מקצוע המעוניינים לשפר את יכולתם המקצועית, כמו גם אנשים רבים שנהנו מספריו ומחפשים רעיונות איכותיים וממשיים לשיפור עצמי.

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר