יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

לואיז היי

לואיז היי אשר נולדה ב - 8 לאוקטובר 1926, היא סופרת אמריקאית מצליחה שכתבה מספר רב של ספרי עזרה עצמית מצליחים. ספרה המצליח ביותר "אתה יכול לרפא את חייך" שיצא לאור בשנת 1984, נהיה לרב מכר במדינות רבות ברחבי העולם והשפיע על חייהם של מיליונים.

חייה של היי

לואיז היי נולדה למשפחת מצוקה וסבלה מאלימות לכל אורך ילדותה. אביה החורג היכה אותה, היא נאנסה בגיל 5 על ידי שכן וילדה תינוקת בגיל 16, אותה מסרה לאימוץ. היי התחתנה והתגרשה בגיל צעיר והפכה לחסרת כל. בשלב זה, מספרת היי, היא נתקלה באנשים שונים שלימדו אותה את כוח המחשבה ואת היכולה שלה להשפיע על המציאות ועברה הארה – היי הבינה שביכולת לשנות את חייה באמצעות שליטה על המחשבות שלה. היא החלה לפתח תיאוריות על הקשר שבין הגוף והנפש והציעה הסברים נפשיים למחלות שונות.

גוף ונפש

על פי היי, בעיות נפשיות משליכות על גופנו וגורמות למחלות שונות. היי פרסמה מאמר המסביר את הגורמים הנפשיים לבעיות פיזיות שונות – טחורים נגרמים מפחד לא לעמוד בזמנים, אולקוס נובע מחוסר בטחון עצמי ועוד. המאמר של היי זכה לתשומת לב רבה ועל בסיסו נכתב הספר "רפא את הגוף שלך". לאחר פרסום הספר, חלתה היי בסרטן צוואר הרחם וסירבה לקבל טיפול רפואי קונבנציונאלי. היא פיתחה לעצמה תכנית הבראה שכללה דמיון מודרך, תזונה מאוזנת ופסיכותרפיה והבריאה באופן עצמאי תוך חצי שנה!

הרעיונות

התיאוריה של היי לגבי נפש האדם היא שגופנו ונפשנו אחד הם והקשיים הנפשיים והפיזיים הם כולם תולדה של דבר אחד – המחשבות שלנו. על פי היי, המחשבות שלנו הן הכוח האמיתי שלנו והן יכולות ליצור את המציאות שלנו. היי מלמדת בספרייה איך לשלוט במחשבות שלנו ולתעל אותן למקומות חיוביים שיקדמו אותנו ויביאו לתוצאות הרצויות בחיינו. הרעיונות של היי השפיעו על חייהם של רבים והן מיושמות על ידי מאמנים רבים ברחבי העולם. היי מחזקת את הרעיון ש"הכול בראש". באמצעות שליטה וניתוב של מחשבותינו וטכניקות כמו דמיון מודרך ומדיטציה, ניתן לשנות את המציאות ולהביא לשינוי בחיינו.

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר